Kim jest Witek Muzyk Ulicy?

i

Autor: fot. screen z youtube.com/AntykwariatKwadryga Witek Muzyk Ulicy - nowa gwiazda prosto z ulicy

Witek Muzyk Ulicy - kim jest? Niezwykła historia muzycznego wyzwolenia z korporacji

2017-01-16 17:07

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci polskiej sceny muzycznej i jej droga zwraca coraz większą uwagę Polaków. Sprawdźcie kim jest sympatyczny akordeonista.

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Artysta, który niedawno zadebiutował albumem Gram Dla Was sfinansowaną przez fanów za pomocą crowdfundingu. Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. M.in. grając na ulicach.

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Nowa gwiazda prosto z ulicy

Witek Muzyk Ulicy wpisuje się w długą tradycję miejskich bardów. Ma za sobą wiele trudnych doświadczeń - wymykający się spod kontroli kredyt frankowy, więzienie poza granicami Polski, emigrację zarobkową, przemyt, rozstanie... Mimo to wzbudza jednoznaczną sympatię, bo po prostu sprawia wrażenie człowieka, który wyzwolił się z korporacyjnego świata i z akordeonem w rękach walczy o swoją wolność.

Muzyk Ulicy - poznajcie Witka

Witka możecie spotkać m.in. w Warszawie, gdzie często usiłuje grać w różnych znanych miejscach, choć narzeka na to, że polskie prawo uniemożliwia mu to. Jego występy zawsze toczą się w znakomitej atmosferze, rozmawia z fanami i opowiada o sobie. Stara się też angażować wszystkich w swoją muzykę ze znakomitym skutkiem. Ma w sobie to coś, co sprawia, że mamy poczucie, że niebawem będzie o nim znacznie głośniej niż teraz. Sprawdźcie singiel z jego pierwszego albumu: