wielkie granie wielka szansa

i

Autor: wielkiegranie.pl

VIDEO

Wielka szansa dla muzyków amatorów - dołącz do niezwykłego koncertu

2022-07-13 14:01

Już 10 września PGE Narodowy będzie areną dla niezwykłego koncertu. Jedynego i niepowtarzalnego Wielkiego Grania! 1000 muzyków wykona największe przeboje, a jeśli potrafisz grać na gitarze, basie lub perkusji, możesz stać się częścią koncertowej ekipy!

Wielkie Granie to projekt, jakiego do tej pory nie było. Z okazji 10-lecia działania PGE Narodowego 1000 muzyków – gitarzystów, perkusistów i basistów wykona największe przeboje wszechczasów. Jeżeli sam grasz na jednym z tych instrumentów, podejmij wyzwanie i dołącz do koncertowej ekipy! To niezapomniane przeżycie, które więcej się nie powtórzy – teraz, albo nigdy!

Nad przebiegiem całego wydarzenia czuwają gwiazdy polskiej estrady, z Janem Borysewiczem z legendarnego Lady Pank na czele. Co zrobić, aby wziąć udział w Wielkim Graniu? Zacząć należy od pobrania formularza ze strony Wielkiego Grania. Następnie wypełniony formularz wraz z nagraniem wideo, na którym kandydat zaprezentuje swoje umiejętności, trzeba przesłać do organizatorów. Ważne: termin mija 17 lipca, więc nie warto zwlekać! Zgłoszenie do udziału w Wielkim Graniu jest całkowicie darmowe.  

wielkie granie

i

Autor: wielkiegranie.pl