Wiedźmin sezon 2 - premiera. Co wiemy o nowym sezonie serii?

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/WiedzminNetflix/videos/330427281894202/

Wiedźmin sezon 2 - premiera. Co wiemy o nowej odsłonie serii?

2021-07-12 8:52

Podczas pierwszego w historii WitcherConu, Netflix ogłosił szczegóły drugiego sezonu serialu 'Wiedźmin'. Co wiemy o produkcji i kiedy będziemy mogli ją zobaczyć na platformie?

Wyczekiwana informacja została ujawniona podczas panelu 'Talia Przeznaczenia', w którym udział wzięli członkowie obsady: Anya Chalotra, Freya Allan, Mimî M Khayisa i Paul Bullion, a także showrunnerka i producentka wykonawcza Wiedźmina, Lauren Schmidt Hissrich.

Zaprezentowano także plakat zapowiadający drugi sezon Wiedźmina przedstawiający Geralta z Rivii, granego przez Henry’ego Cavilla, i księżniczkę Cirillę z Cintry, graną przez Freyę Allan. Plakat jest dopiero początkiem niespodzianek, które czekają na widzów WitcherConu.  

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Wiedźmin sezon 2 - premiera. Co wiemy o nowym sezonie serii?

Podczas WitcherConu ogłoszono opis drugiego sezonu, w którym czytamy:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Tak z kolei wygląda plakat drugiego sezonu:

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Historia splecionych losów trzech postaci w niezwykłym świecie Kontynentu, gdzie ludzie, elfy, wiedźmini, krasnoludy i potwory walczą o przetrwanie, a dobro niełatwo jest odróżnić od zła. 

Drugi sezon Wiedźmina pojawi się na Netflixie 17 grudnia 2021. Poniżej znajdziecie krótką zapowiedź wideo:

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!