Wiedźmin będzie jak Pokemon GO? Zdradzono szczegóły nowe gry na telefon

i

Autor: screen: https://youtu.be/-Go64qacTsI

Wiedźmin będzie jak Pokemon GO? Zdradzono szczegóły nowe gry na telefon

2021-07-06 12:57

Jeżeli pamiętacie czasy świetności gry Pokemon GO, to z pewnością zainteresuje was fakt, że w podobnym klimacie powstała gra w świecie Wiedźmina! Co wiemy o The 'Witcher: Monster Slayer'?

Akcja gry 'Wiedźmin: Pogromca potworów' — opracowana i wydana przez Spokko — rozgrywa się na długo przed historią serii gier o Wiedźminie od CD PROJEKT RED. W czasach, gdy potwory swobodnie wędrują po ziemiach masowo, stosunkowo nowa rola „wiedźmina” stała się niezbędna na całym kontynencie. W 'Monster Slayer' gracze zobaczą otaczający ich świat przekształcony w krainę mrocznej fantazji znaną z uniwersum Wiedźmina. Będąc świeżo wyszkolonymi wiedźminami, będą angażować się w rozgrywkę opartą na lokalizacji i zaawansowane funkcje rozszerzonej rzeczywistości, aby śledzić i polować na krwiożercze potwory czające się w pobliżu.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

The Witcher: Monster Slayer - co ma wspólnego z Pokemon GO?

Gra polegać będzie na eliminowaniu potworów, które pojawią się w otwartej rzeczywistości, klimat niczym Pokemon GO. Jeżeli jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać gra, to zobaczcie zwiastun, który pojawił się w sieci:

Gra ukaże się na systemy Android i iOS już 21 lipca 2021

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!