Wakacje

i

Autor: Pixabay.com

Wakacyjny raj znosi restrykcje! Gdzie polecieć bez testu w 2021?

2021-03-30 12:39

W gąszczu tych złych informacji i wiadomości napływających do nas każdego dnia, które związane są z kolejnymi zakazami i obostrzeniami, dziś w końcu możemy podzielić się z Wami dobrymi doniesieniami i to bezpośrednio związanymi z najbliższymi wakacjami 2021. Jeśli obawialiście się, że w tym roku nici z upragnionego wypoczynku, to byliście w wielkim błędzie. Kolejne kraje i wakacyjne raje znoszą obostrzenia dla turystów!

Już nie tylko kraje, które radzą sobie świetnie ze szczepieniami swoich obywateli, ale też prawdziwe turystyczne raje decydują się na, nie tylko poluzowanie, ale też całkowite zniesienie obostrzeń COVID'owych dla turystów zza granicy.

Gdzie polecieć bez testu w 2021?

Gdzie polecieć bez testu w 2021 - to bodajże najczęściej dziś zadawane pytanie nie tylko przez miłośników podróży, ale większość osób, które planują pomimo pandemii swój urlop w 2021 roku. Mamy dla Was dobre wieści! Pierwszym rajem, który wraca już do normalności jest oczywiście Izrael. Właśnie tutaj zaszczepiono już ponad połowę obywateli kraju, a to pozwoliło rządzącym na pobudzenie gospodarki przez otwarcie ruchu turystycznego, a co za tym idzie lokalnych biznesów: gastronomii, barów i klubów.

Gorące wakacje Julii Wieniawy. Aktorka pokazała piękne ciało!

W ślad za lubianym przez turystów Izraelem idą inne kraje, w tym te, które od lat uważane są za prawdziwe raje na Ziemi.

Gdzie polecieć bez testu w 2021 - Seszele znoszą restrykcje

Jeżeli nadal zastanawiacie się gdzie polecieć na wakacje  bez testu w 2021 roku, to polecamy Wam z całą pewnością Seszele, które znoszą restrykcje. Tutaj do tej pory, czyli od 14 stycznia 2021 roku, mogły wjechać jedynie osoby z negatywnym testem na koronawirusa oraz podróżni z tak zwanej grupy państw niskiego ryzyka. Na szczęście dla nas i w tym miejscu zaczęły obowiązywać nowe przepisy, które umożliwiają nam pobyt w raju i to bez ograniczeń w przemieszczaniu się podczas pobytu w tym miejscu. Z rządowych doniesień wynika, że spędzicie tutaj wakacje bez dodatkowych formalności i kosztów z nimi związanych.

– Ponad 90 proc. naszej populacji otrzymało pierwszą dawkę szczepionki, a ponad 45 proc. otrzymało już drugą dawkę. Mamy nadzieję, że osiągniemy nasz cel w ciągu najbliższych kilku tygodni – informują władze Seszeli. Te mają szanse być drugim po Izraelu krajem, który zaszczepił prawie 100 proc. swojej populacji.

Sonda
Wakacje 2021 - czy nie możesz się doczekać?