Vera Farmiga zaśpiewała hit Iron Maiden, dedykując go Ukrainie

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/p/Cb5GiYzAr98/

Vera Farmiga zaśpiewała hit Iron Maiden, dedykując go Ukrainie

2022-04-06 12:00

Wojna w Ukrainie porusza wszystkich i wpływa praktycznie na cały świat, który nie pozostaje obojętny na koszmarne wydarzenia. Aktorka, Vera Farmiga postanowiła zaśpiewać numer Iron Maiden, dedykując go Ukrainie.

Wojna w Ukrainie jest poruszającym tematem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Na bestialskie rzeczy, które Ukraińcom robią Rosjanie, reaguje cały świat, w tym również świat sztuki. Aktorka Vera Farmiga wykonała niedawno wielki hit Iron Maiden, dedykując go Ukraińcom.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ACID DRINKERS WINYL

Vera Farmiga zaśpiewała hit Iron Maiden, dedykując go Ukrainie

Vera Farmiga to amerykańska aktorka pochodzenia ukraińskiego, znana z takich filmów jak 'Infiltracja', 'W chmurach' czy 'Obecność'.  Kilka dni temu artystka wystąpiła w nowojorskiej Rock Academy, gdzie zaśpiewała utwór 'The Trooper' Iron Maiden. W skład specjalnego zespołu, który wykonał z aktorką ten numer, wszedł między innymi Scott Ian, który tak skomentował to wyjątkowe wykonanie:

To zdarzyło się wczoraj! Czasami Rock Academy pozwala dać czadu także dorosłym. A czasem, jeśli masz szczęście, możesz dać czadu ze Scottem Ianem.

Zobaczcie nagranie z tego wyjątkowego występu:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu