Vans otwiera zgłoszenia do konkursu Vans Musicians Wanted 2021, dając wschodzącym artystom z całego świata szansę na dzielenie sceny z YUNGBLUD

i

Autor: Materiały prasowe

Vans otwiera zgłoszenia do konkursu Vans Musicians Wanted 2021, dając wschodzącym artystom z całego świata szansę na dzielenie sceny z YUNGBLUD

2021-07-07 13:25

Bez względu na gatunek muzyki, aspirujący twórcy z obszaru obu Ameryk, Europy, Azji i Pacyfiku mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami w postaci produktów Vans, sprzętu Kramer, pakietu nagród Premium TuneCore, globalnej dystrybucji muzycznej, obecności na playlistach Spotify i wielu innych!

Vans, oryginalna marka sportowa i globalna ikona kreatywnej ekspresji, otwiera zgłoszenia na konkurs Vans Musicians Wanted 2021. Vans Musicians Wanted, uruchomiony po raz pierwszy w 2020 roku jako konkurs cyfrowy, to globalny program muzyczny marki Vans, zapewniający platformę rozwoju dla początkujących muzyków, którzy stawiają pierwsze kroki w muzycznym świecie. Seria konkursów promuje świeże, nowe i oryginalne talenty reprezentujące wszelkie gatunki muzyczne.

Wywiad z Maneskin

W edycji 2021 uczestniczące regiony zapewnią nieodkrytym artystom możliwość zdobycia międzynarodowego rozgłosu i szansę na dzielenie sceny z brytyjskim rockmanem YUNGBLUD. Przewidziano dodatkowe nagrody w postaci produktów Vans i Kramer, najwyższej jakości pakietu nagród TuneCore, globalnej dystrybucji muzycznej, miejsca na playlistach Spotify i nie tylko!

W edycji 2020 na konkurs Vans Musicians Wanted wpłynęło ponad 22 000 zgłoszeń artystów z całego świata reprezentujących niemal każdy gatunek muzyczny. Bazując na tym niebywałym sukcesie, cyfrowa platforma muzyczna kontynuuje pracę w kierunku tworzenia dostępnego medium promowanego przez markę umożliwiając fanom w dowolnym miejscu na świecie uczestnictwo w inicjatywie poprzez cyfrowe zgłoszenia i wirtualną serię konkursów na globalną skalę. Za pośrednictwem interaktywnej strony internetowej artyści ze Stanów Zjednoczonych,Meksyku, Ameryki Środkowej i Południowej, Europy i Azji i Pacyfiku dzielili się swoją wyjątkową, autorską muzyką z publicznością na całym świecie. Wśród zeszłorocznych laureatów znaleźlisię JoeJas z Wielkiej Brytanii, Lucia Tacchetti z Argentyny i numnum z Korei.

W 2021 roku do przedstawicieli marki Vans dołączy zróżnicowane grono jurorów, w tym wszechstronnie utalentowany raper, pisarz i twórca komiksów, Denzel Curry, który występuje w najnowszej kampanii marki, nominowana do nagrody Grammy piosenkarka pop i autorka tekstów, Julia Michaels, kreatywny wizjoner i założyciel 88rising, Sean Miyashiro oraz artysta z listy Billboard w USA i Wielkiej Brytanii, YUNGBLUD. Pięciu finalistów z każdego regionu wystąpi podczas wirtualnych koncertów Vans Musicians Wanted, które odbędą się we wrześniu. Dodatkowo zdobywcy pierwszej nagrody w danym regionie otrzymają produkty Vans, sprzęt Kramer, szansę na globalną dystrybucję muzyczną, możliwość pojawienia się na playliście na Spotify i Apple Music oraz szansę na współdzielenie sceny z YUNGBLUD podczas koncertu przed publicznością na żywo jako support w 2022 roku.

Vans Musicians Wanted to otwarta globalna platforma, umożliwiająca muzyczną ekspresję twórczą i pomagająca nowym artystom zaistnieć i zaprezentować się na globalnej scenie.Odwiedź stronę Vans.com/musicianswanted i prześlij swoją oryginalną muzykę oraz zapoznaj się z regulaminem konkursu.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)