Tomasz 'Lipa' Lipnicki jest mocno rozgoryczony postawą fanów. Wszystko przez sprzedaż płyt

i

Autor: screen: https://youtu.be/HZNzt3k3Hto

Tomasz 'Lipa' Lipnicki jest mocno rozgoryczony postawą fanów. Wszystko przez sprzedaż płyt

2021-07-07 9:00

Tomasz 'Lipa' Lipnicki uznawany jest za jedną z ważniejszych postaci na polskiej scenie rockowej i jest to niepodważalny fakt. Lider Illusion opublikował niedawno post, w którym mocno żali się na postawę swoich fanów. Chodzi o słabą sprzedaż jego ostatniej płyty, która według niego nie została wsparta przez obserwujących jego profil.

Tomasz 'Lipa' Lipnicki to postać, która zapisała się bardzo wyraźnie w historii polskiego rocka, a numery grupy Illusion czy Lipali, do dzisiaj są bardzo ważne dla wielu osób. Niedawno artysta opublikował post na swoim fanpage'u, w którym napisał kilka gorzkich słów w kierunku osób, które obserwują jego profil. Wszystko rozbiło się o sprzedaż solowego albumu 'Dźwięki słowa'.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Tomasz 'Lipa' Lipnicki do fanów: bardzo proszę o zaprzestanie i nie tworzenie złudzenia, którym się kierowałem

W emocjonalnym wpisie na swoim fanpage'u, Lipa opisał sytuację związaną ze swoją ostatnią solową płytą. Artysta jest mocno rozgoryczony faktem, że mimo tylu osób obecnych na jego profilu, krążek sprzedał się tak słabo:

Cześć

Może nie powinienem ale czuje gorycz, którą muszę wylać.

Jak wiecie wydałem w marcu płytę solową „ Dźwięki słowa”.Znając swoje miejsce oraz pozycję na rynku postanowiliśmy z wydawcą wyprodukować 3000 egzemplarzy by sprzedaż pokryła produkcję. Nie zarobiła, bo produkt niszowy, ale by choć zwróciła koszta poniesione, głównie studia i reżysera.

Do brzegu…sprzedało się 1141 egzemplarzy. Kłaniam się Wam do samej ziemi.

Stronę obserwuje ponad 13 tysia ludzi.

Zachodzi pytanie…po ch*j?

Dziękuję bardzo i tych obserwujących, po to by nie kupić muzyki z której żyję, zwłaszcza w nielekkim dla twórców czasie pandemii, bardzo proszę o zaprzestanie i nie tworzenie złudzenia, którym się kierowałem licząc na to, że chcecie tego co tworzę.

Dziękuję bardzo.

Słowa lidera Illusion wywołały sporą dyskusję, a fani podkreślają, że obecnie Facebook ukrywa posty i ciężko nie raz dotrzeć do jakiejś informacji, również tej na temat albumu. 

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu