Kim jest Tymon Tymański?

i

Autor: fot. WBF

Tymon Tymański - kim jest, żona, dzieci, wiek, Instagram, kariera

2021-04-19 13:13

Tymon Tymański - kim jest, żona, dzieci wiek, żona, Instagram, kariera. Nie da się ukryć, że to najczęściej wyszukiwane przez fanów tego kontrowersyjnego artysty informacje na jego temat. Nadszedł czas aby zebrać w jednym miejscu najważniejsze fakty dotyczące muzyka i jego przeszłości. Ten nadal nie przestaje zaskakiwać, ale też szokować - swoimi wypowiedziami, muzyką oraz style bycia, nie tylko na scenie!

To jeden z tych celebrytów, którzy lubią szokować i prowokować. Jedni określają go mianem skandalisty, a jeszcze inny definiują go jako typowego polskiego rockmena. kim tak właściwie jest Tymon Tymański?

Tymon Tymański - kim jest, wiek

Tymon Tymański - kim jest i w jakim jest wieku? tutaj możecie być zdziwieni, w szczególności mając z tyłu głowy wiek jego wielu partnerek, ale aktualnie muzyk ma już 52 lata. Urodził się 30 września 1968 w Gdańsku. od najmłodszy lat związany jest z branżą muzyczną - jest multiinstrumentalistą, pisarzem, muzykiem i kompozytorem. Już w liceum zwrócił się w stronę mocniejszych brzmień i identyfikował się z punc rockiem, co z resztą wspomina w wielu wywiadach, których co jakiś czas udziela - najczęściej lokalnym portalom i stacjom telewizyjnym.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Tymon Tymański ma w Polsce z pewnością wielu fanów. Wszystko za sprawą nie tylko kontrowersyjnych wypowiedzi, ale też swojej wieloletniej obecności na scenie.

Tymon Tymański - kariera, Instagram

Kariera Tymona Tymańskiego rozpoczęła się jeszcze w latach 70. ubiegłego wieku. To wtedy założył swoją pierwszą kapelę - The Howling Dogs w 1979 roku. W tym samym czasie artysta dostał się na studia, wybrał trudny kierunek - anglistykę, jednak rzucił studia tuz po ich rozpoczęciu na rzecz muzyki i zespołu. Był również liderem zespołów takich jak Miłość (1988), Kury (1992), ale też mogliśmy go usłyszeć w kapelach Czan, NRD, Tymon i Trupy, Masło, Poganie, The Users, Tymański Yass Ensemble, Tymon & The Transistors czy Polish Brass Ensemble.

Artysta miał okazje zabłysnąć kilkukrotnie na wielkim ekranie. Mogliśmy go zobaczyć w takich produkcjach jak Historia Polskiego Rocka (gdzie tu samego siebie) oraz w filmie Polskie Gówno z 2014 roku. Muzyk z powodzeniem prowadzi swój profil na Instagramie gdzie na ma ponad 5 tysięcy obserwujących.

Tymon Tymański - żona i dzieci

Żona i dzieci Tymona Tymańskiego to temat rzeka zważając na liczne kontrowersje, które od są tematem publicznych dyskusji, a niekiedy wręcz społecznych debat. Maria - tak ma na imię była już żona muzyka. Para rozstała się po tym jak Tymon Tymański udzielił wywiadu tabloidowi, w którym przyznał się do zdradzania swojej zony mówiąc, że oboje żyją w otwartym związku. problem był jednak taki, że kobieta nie miała takiej świadomości i nie godziła się na taki rodzaj intymnej relacji. Aktualnie muzyk jest singlem, ale widuje się byłą już i młodszą o 19 lat od siebie żoną systematycznie, ponieważ wspólnie starają się wychować dwójkę swoich dziec i 8-letniego Teo i 6-letniej Lunę.

Sonda
Tymon Tymański - znasz, lubisz?