Ordinary Man / screen YouTube: Ordinary Man

i

Autor: Ordinary Man / screen YouTube: Ordinary Man Ordinary Man / screen YouTube: Ordinary Man

Tym muzykom pandemia nie przeszkodziła! Oni nagrali nowe płyty podczas kwarantanny

2021-03-18 8:04

Już ponad rok borykamy się z obostrzeniami i ich konsekwencjami. Niejednokrotnie najbardziej dokuczającą konsekwencją walki z koronawirusem jest przymus poddania się kwarantannie. Są jednak osoby, które postanowiły w pożyteczny sposób wykorzystać czas przymusowej izolacji. To właśnie im pandemia w ogóle nie przeszkodziła w wzbogaceniu swojej dyskografii, a wręcz przeciwnie - to wtedy nagrali nowe płyty, które niejednokrotnie stały się prawdziwym hitem i bestsellerem.

Badania pokazały, że większość muzyków to prawdziwi kinestetycy. Potrafią czerpać inspirację dosłownie zewsząd i nie jest im straszny bałagan lub jakiekolwiek przeciwności losu, a wręcz przeciwnie - dla wielu to idealny czas do tego by po prostu tworzyć.

Czym na kwarantannie zajmowali się muzycy?

Artyści za pomocą słów i dźwięków dosłownie wyżyli się na otaczającej pustce, którą wywołały kolejne obostrzenia ogłaszane przez rządy praktycznie wszystkich państw na świecie. Najgorsze co może spotkać każdego artystę to brak nowych informacji w mediach na jego temat i temat jego twórczości. Aby nie dopuścić do takiego destrukcyjnego procesu, muzycy musieli przystosować się do nowej rzeczywistości i zaaprobować ją taką jaką była i jest nadal. Nie da się ukryć, że przymusowa izolacja to na prawdę nic przyjemnego, o czym z resztą wielu z nas miało okazję się przekonać na własnej skórze. Wobec tego czym zajmowali się muzycy? Wielu z nich zaangażowało wszystkie możliwe siły w tworzenie i i wypalanie nowych singli!

Przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie najciekawszych muzycznych propozycji, które powstały właśnie podczas okresu kwarantanny. Jak się Wam wydaje, który z zespołów i artystów nie próżnował, a kto jednak wolał sobie odpocząć?