Trent Reznor maltretował dzieci, a Dave Grohl ukradł pieniądze? Tak twierdzi Courtney Love

i

Autor: screen: https://youtu.be/GUpC3hQpT1Q

Trent Reznor maltretował dzieci, a Dave Grohl ukradł pieniądze? Tak twierdzi Courtney Love

2021-06-15 10:01

Courtney Love znana jest z tego, że ma cięty język i potrafi mocno dowalić, bez względu na to o kim mowa. Tym razem dostało się Trentowi Reznorowi i Dave'owi Grohlowi, którzy zostali potraktowani w ostrych słowach przez wdowę po Kurcie Cobainie.

Courtney Love nie raz potrafiła zaskoczyć swoimi wypowiedziami, dowalając wielu znanych ludziom. Tym razem złość wdowy po Kurcie Cobaine, skumulowała się na Trencie Reznorze oraz Davie Grohlu. Mocne słowa pod adresem artystów, zostały wystosowane na Instagramie artystki.

Wywiadówka - Kasia Lins

Trent Reznor maltretował dzieci, a Dave Grohl ukradł pieniądze? Tak twierdzi Courtney Love

Courtney Love napisała bardzo ostry post na Instagramie, w którym mocno dostało się Trentowi Reznorowi i Dave'owi Grohlowi. Co prawda wrzutka została szybko usunięta, jednak jej treść krąży już po sieci. W poście można było znaleźć takie słowa:

Mam dość bycia przez 27 lat kozłem ofiarnym za to, że oddycham, za śmierć mojego męża, za moją „jawną” seksualność, za uzależnienie, za to że jestem KOBIETĄ. (...) Na mnie skupiała się wściekłość za śmierć Kurta, co podsycał Dave, jednocześnie bogacąc się na dorobku Kurta. Przez 27 lat! Mam tego dość. Najmilszy facet w rocku? Nie. 

Mocniejsze słowa zostały skierowane w stronę Trenta Reznora! Jak napisała Courntey:

Nigdy nie widziałam takiego wykorzystywania dzieciaków, nawet 12-letnich dziewczynek, jak w przypadku jego i jego ekipy. Wszyscy członkowie Hole byli tego świadkami. Pieprz się Trent Reznor, Nine Inch Nails i Foo Fighters. Mam nadzieję, że mój przykład pomoże ich powstrzymać, jak i uchroni inne kobiety (i mężczyzn) przed takim maltretowaniem w przyszłości. Seksualnym, duchowym i finansowym.

Ani Dave Grohl, ani Trent Reznor nie odnieśli się do słów Courtney Love.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]