Trainspotting doczeka się serialu! Opowieść skupi się na historii Begbiego

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=SUZyNLZZjMs

Trainspotting doczeka się serialu! Opowieść skupi się na historii Begbiego

2021-10-06 14:03

Jakiś czas temu na ekrany kin trafił T2: Trainspotting, który był luźno oparty na książce 'Porno', będącej kontynuacją 'Trainspottingu'. Teraz ogłoszono, że historia doczeka się serialu, w której główną postacią będzie Begbie. Co ciekawie, wcieli się w niego Robert Carlyle.

Robert Caryle powróci jako Begbie w sequelu 'Trainspotting'! Szkot po raz pierwszy zagrał BegbieGO w oryginalnym filmie Danny'ego Boyle'a z 1996 roku i później ponownie w 'T2: Trainspotting'. Ponad 25 lat po swoim pierwszym pojawieniu się w tej roli, Caryle ponownie wcieli się w tę postać w adaptacji 'The Blade Artist', jednej z kontynuacji 'Trainspottingu', autorstwa Irvine'a Welsha. Co zobaczymy na ekranie?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Trainspotting doczeka się serialu! Opowieść skupi się na historii Begbiego

Jak donosi 'Deadline', Caryle będzie zarówno gwiazdą, jak i producentem wykonawczym serialu, podobno sześcioczęściowego, w którym wystąpi jako zreformowany Begbie. Jak można przeczytać w streszczeniu książki 'The Blade Artist':

Begbie, który wydaje się, że znalazł idealne życie jako odnoszący sukcesy malarz i rzeźbiarz, mieszka spokojnie z żoną Melanie i dwiema małymi córkami w zamożnym nadmorskim miasteczku w Kalifornii. Niektórzy mówią, że jest oszustem, podczas gdy inni widzą w nim prawdziwego wizjonera. Niestety, kiedy przekracza Atlantyk, wracając do rodzinnej Szkocji, na pogrzeb zamordowanego syna, którego ledwo znał, jego stara społeczność edynburska oczekuje od niego krwawej zemsty. Kiedy konfrontuje się ze swoim poprzednim życiem, wszystkimi tymi przyjaciółmi i wrogami – i, co najbardziej niepokojące, z jego dawnym ja – Francis wydaje się mieć inne pomysły...

Nie podano jeszcze daty premiery serialu, jednak podkreślono, że prace właśnie się rozpoczynają.

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii