Premiery czerwiec 2021

i

Autor: Adam Bysiek / Radio ESKA ROCK Premiery czerwiec 2021

TOP3 premier w czerwcu 2021 - na jakie produkcje szczególnie czekamy?

2021-05-17 12:16

Wakacje 2021 zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi kolejne muzyczne premiery! Obok wielu z nich nie można przejść obojętnie. Jak myślicie, korzy artyści zaskoczą nas najbardziej w najbliższym czasie? Sprawdzamy na jakie płyty czekamy najbardziej w czerwcu 2021 roku! Koniecznie zapoznajcie się z tym zestawieniem, ponieważ znajdziecie tu prawdziwych królów playlist i radiowych notowań.

Nasze zestawienie zaczynamy od nowości muzycznej. To bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów w drugiej połowie 2021 roku. Bodajże już wszyscy słyszeliśmy o nowych singlach, ale tym razem powiemy kilka słów o całym albumie!

Daria Zawiałow - Wojny i Noce

Daria Zawiałow i jej najnowsze wydanie Wojny i Noce trafi do sprzedaży już na początku czerwca 2021 roku! Jest to już trzeci długogrający album wokalistki, którego zapowiedzią były dreampopowe hity „Kaonashi” oraz „Za krótki sen” nagrany z Dawidem Podsiadło. Według wielu będzie to istny flirt z francuska muzyką elektroniczną.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 14.05.2021

Pomimo, że wielu zespołów i wykonawców nie zobaczymy w tym roku na żywo w Polsce, to i tak nadal mamy się jednak z czego cieszyć. Kolejną perełka na naszej liście i zmiana klimatu o 180 stopni! Przed nami Black Sabbath i ich kolejny krążek!

Black Sabbath  - Sabotage Deluxe Edition

Dokładnie w 1975 roku legendarny zespół Black Sabbath wszedł do studia i nagrał Sabotage, czyli 6. album w swojej karierze. Wówczas pomimo uwikłania w wielki i historyczny wręcz spór z byłym managerem kapeli, muzycy dalej jednak rade dokonać czegoś co do teraz pamięta cały świat. Mowa o niezwykle wyrazistych utworach i muzyce jaka znalazła się na ich najnowszej wówczas płycie. Sabotage Deluxe Edition to płyta, na której znajdą się nagrane na żywo znane już nam wszystkim utwory. Ale uwaga nie obędzie się bez niespodzianek, ponieważ na wydanie składa się 16 tracków, a z tego aż 13 nigdy nie zostało dotąd wydanych. czyż może być ciekawiej. Album trafi do sprzedaży już 11 czerwca 2021 roku.

Hiatus Kaiyote - Mood Valiant

Hiatus Kaiyote zaskoczy nas w trakcie pierwszych dni wakacji 2021 nowym wydaniem. To ma być hołdem dla zmarłej na raka matki i będzie nacechowane wielkim ładunkiem emocjonalnym! - Moja mama miała dwa kombi Valiant, kultowe, zabytkowe samochody. Jeden był biały, a drugi czarny - wybierała jeden z nich w zależności od tego, w jakim była nastroju. Była samotną matką z sześciorgiem dzieci: Jeśli jechała czarnym, wiedziałeś, żeby z nią nie zadzierać - wspomina i mówi zarazem o zbliżającym się wydaniu wokalistka. Premiera albumu zaplanowana jest na 25 czerwca 2021 roku.

Sonda
Na którą premierę czekasz szczególnie bardzo?