Timothée Chalamet jako zakochany kanibal. Zobaczcie zwiastun "Bones and All" od twórcy "Tamtych dni, tamtych nocy"

2022-08-11 11:00 Natalia Nowecka
Timothée Chalamet jako zakochany kanibal. Zobaczcie zwiastun Bones and All od twórcy Tamtych dni, tamtych nocy
Autor: MGM Studios Timothée Chalamet jako zakochany kanibal. Zobaczcie zwiastun "Bones and All" od twórcy "Tamtych dni, tamtych nocy"

"Bones and All" to love story, jakiego potrzebujemy? Timothée Chalamet ponownie łączy siły z Lucą Guadagnino, by zaserwować nam naprawdę intrygujący film nie tyle o miłości, co naturze człowieka. W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun. Znamy też datę premiery.

Luca Guadagnino i Timothée Chalamet to duet bez dwóch zdań wyjątkowy i zwiastujący kino przez wielkie K. Po wspaniałym i chwytającym za serce "Call Me by Your Name" (w Polsce funkcjonującym pod koszmarnym tytułem "Tamte dni, tamte noce") panowie znów łączą siły, by zaserwować nam opowieść o nieco... wyjątkowej historii miłosnej. Film "Bones and All" doczekał się wreszcie pierwszego teasera i na chwilę obecną zapowiada się intrygująco. 

Bones and All: TEASER filmu z Timothée Chalametem

Pierwsza zapowiedź filmu "Bones and All" prezentuje się następująco:

Fabułę oparto na powieści autorstwa Camille DeAngelis o tym samym tytule, którą na język filmowy przełożył David Kajganich. "Bones and All" nakreśli nam historię miłosną dwojga młodych kanibali, którzy ruszają w road trip po Stanach Zjednoczonych czasów prezydentury Ronalda Reagana. Niestety ich strach przed odmiennością szybko wkrada się w na pozór idylliczną relację. Spodziewajcie się jednak czegoś więcej, od zwykłego love story. Jak o samym filmie mówił Luca Guadagnino:

Jest w tych pozbawionych praw obywatelskich i żyjących na marginesie społeczeństwa ludziach coś, co mnie pociąga i porusza. Chcę zbadać, gdzie leżą dla nich możliwości, uwikłane w niemożliwość, z którą się mierzą. Film jest dla mnie rozprawą nad tym, kim jestem i jak mogę przezwyciężyć to, co czuję, zwłaszcza jeśli jest to coś, czego nie mogę w sobie kontrolować.

Bones and All: kiedy premiera?

"Bones and All" zadebiutuje podczas tegorocznego festiwalu w Wenecji, który odbędzie się na przełomie sierpnia i września. Do kin trafi zaś 23 listopada. W rolach głównych występują wspomniany już Timothée Chalamet i Taylor Russell, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi André Holland, Chloë Sevigny, David Gordon-Green, Jessica Harper, Jake Horowitz oraz Mark Rylance.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3