Till Lindemann zmienia skład swojego zespołu, planuje wydanie DVD oraz albumu ze zdjęciami

i

Autor: screen: https://youtu.be/0nS9W7MdbrA screen: https://youtu.be/0nS9W7MdbrA

Till Lindemann zmienia skład swojego zespołu, planuje wydanie DVD oraz albumu ze zdjęciami

2020-11-16 9:42

W obozie zespołu Lindemann zaszły mocne zmiany, a jednocześnie zapowiedziano nowe wydawnictwo. Co ma jeszcze w planach Till Lindemann? Okazuje się, że przed wokalistą Rammstein bardzo pracowity czas.

Spis treści

  1. Till Lindemann kończy współpracę z Peterem Tägtgrenem, ale przed nimi jeszcze jedno wspólne wydawnictwo
  2. Rammstein pracują nad nowym albumem. Kiedy premiera?

Till Lindemann mocno zaskoczył wszystkich albumem ''F&M'', który był kontynuacją wydawniczej drogi projektu Lindemann, który współtworzony był z Peterem Tägtgrenem. No właśnie, czas przeszły, ponieważ oficjalnie ogłoszono, że artysta nie będzie już tworzył projektu z wokalistą Rammstein! To jednak nie koniec samego projektu, bo w planach są nowości wydawnicze i specjalny występ.

Till Lindemann kończy współpracę z Peterem Tägtgrenem, ale przed nimi jeszcze jedno wspólne wydawnictwo

Nie zdradzono dlaczego panowie postanowili zakończyć współpracę, jednak potwierdzono, że zanim drogi artystów się rozejdą, to do sprzedaży trafi koncertowe DVD z występu w Moskwie. Do tego, potwierdzono, że projekt Lindemann pojawi się na Wacken Festival. To tam zobaczymy nowy skład zespołu, jednak to też nie koniec doniesień ze świata Tilla. Do sprzedaży wkrótce trafi specjalny album zdjęciowy artysty, który dokumentuje specjalną wyprawę Tilla i Joey’a Kelly’ego. Album ''Amazonas: Im Fluss der Zeit'' trafi do sprzedaży 27 listopada na Rammstein Shop.

Rammstein pracują nad nowym albumem. Kiedy premiera?

Od jakiegoś czasu zespół Rammstein pracuje nad nową płytą, jednak ciężko powiedzieć kiedy album pojawi się w sprzedaży. Pozostaje tylko czekać na jakieś szczegóły.