Till Lindemann jak Andy Warhol. Wokalista namawia do weganizmu w specjalnym filmie

i

Autor: screen: https://youtu.be/iM2FN9RDX-U

Till Lindemann jak Andy Warhol. Wokalista namawia do weganizmu w specjalnym filmie

2021-01-05 9:04

Till Lindemann lubi zaskakiwać i pokazał to już wiele razy. Nikt chyba nie spodziewał się, że wokalista Rammstein będzie namawiał do weganizmu, udając przy tym Andy'ego Warhola.

Till Lindemann zaskakiwał wiele razy i często były to akcje, które potrafiły mocno zaszokować. Po świetnie przyjętym albumie 'F&M' oraz wspólnym utworze  z Davidem Garretem, wokalista postanowił spróbować czegoś innego. Mówiąc dosłownie, spróbował wegańskiego burgera, inspirując się przy tym Andym Warholem.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann jak Andy Warhol. Wokalista promuje w ten sposób weganizm

Firma LikeMeat postanowiła namówić wokalistę Rammstein do tego, by ten wziął udział w ich akcji. Co prawda, nie do końca wiadomo czy Till przeszedł na weganizm i na przykład zrezygnował z polowań, jednak nagranie ciekawi. Lindemann namawia do odstawienia w styczniu mięsa i robi to w stylu Andy'ego Warhola. 

Nagranie jest nawiązaniem do słynnego performance'u Warhola, który na nagraniu jadł hamburgera. Zobaczcie Tilla z wegańskim hamburgerem:

Przypomnijmy, że obecnie Till skupiony jest na nowym albumie Rammstein, który podobno właśnie powstaje. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Tego nie wiadomo.