The Rasmus z nowym singlem! Posłuchaj 'Jezebel'

i

Autor: Materiały prasowe

The Rasmus z nowym singlem! Posłuchaj 'Jezebel'

2022-01-17 15:00

The Rasmus, jeden z najbardziej popularnych fińskich zespołów rockowych, prezentuje nowy singiel „Jezebel”! W zeszłym tygodniu zespół ogłosił również swoje uczestnictwo w krajowych preselekcjach do konkursu Eurowizji - UMK!

„Jezebel” został napisany i wyprodukowany przez Desmonda Child, który współpracował z The Rasmus przy ich siódmym albumie studyjnym „Black Roses”. Child jest znany jako współautor i producent niektórych z hitów zespołów KISS, Bon Jovi, Aerosmith i Alice Cooper i innych.

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Wokalista Lauri Ylönen komentuje:

Wspaniale było znów pracować z Desmondem. On naprawdę wie, jak stworzyć przebój. „Jezebel” opowiada o dziewczynie, która bierze to, czego chce, bez pytania – prawdziwy wolny duch.

Desmont Child dodaje: 

„Lauri dzwoni do mnie i mówi: ‘Hej, muszę napisać największą, najwspanialszą piosenkę na całym świecie. Czy zrobisz to ze mą?’.

Odpowiedziałem:

‘Tak, ale jestem w Folegandros (Grecja)’.

Laurie odpowiedział: ‘Będę tam!’.

‘Jezebel’ jest hołdem złożonym dzisiejszym silnym kobietom, które są odpowiedzialne za swoje ciała, ich zmysłowość, seksualność i które są zdeterminowane do walki o równość”.

Nie tak dawno grupa The Rasmus ogłosiła odejście założyciela i gitarzysty zespołu - Paula Rantasalmi i przedstawiła swoją nową gitarzystkę - Emilię „Emppu” Suhone. Występ na UMK (26.02.2022) będzie pierwszym występem zespołu w nowym składzie. Polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć grupę na 2-óch koncertach w Polsce – 12 października 2022 w Warszawie i dzień później w Krakowie.