Tajemnica pierwszego PlayStation została ujawniona po 26 latach! Wiedzieliście o tym?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=v2xwq6hAhPA Screen: youtube.com/watch?v=_unsSPbS2-Y

Tajemnica pierwszego PlayStation została ujawniona po 26 latach! Wiedzieliście o tym?

2020-11-03 11:31

Marka PlayStation jest obecnie bardzo silna i trudno się dziwić, że mimo upływu lat, nawet starsze wersję konsoli, nadal cieszą się sporą popularnością. Po 26 latach od premiery klasycznego ''szaraka'', ujawniono jedną z tajemnic, o których mogliście nie mieć pojęcia.

Chyba nie ma osoby na świecie, która nie słyszałaby o marce PlayStation. Konsola cieszy się gigantycznym zainteresowaniem od lat i obecnie jesteśmy świadkami wejścia na rynek piątej odsłony. Wszystko jednak zaczęło się od klasycznego ''szaraka'', który do dzisiaj ma wiernych fanów, a firma Sony wydała jakiś czas temu specjalną reedycję, która jest hołdem dla klasycznych gier. Okazało się, że po 26 latach, odkryto tajemnice, o której mogli nie wiedzieć gracze.

Tajemnica pierwszego PlayStation została odkryta po 26 latach! Wiedzieliście o tym?

Ileż nerwów i emocji było w momencie, gdy niechcący skasowały się dane na karcie pamięci. Wystarczyło jedno nieuważne zachowanie i wszystkie zapisane postępy w grze rozpływały się w powietrzu. Okazuje się, że można było wejść w kartę pamięci, za pomocą prostego triku, dzięki czemu można było zarządzać tym, co znajdowało się jako zapisane. Jak to zrobić? To ujawnił na swoim kanale Youtube John Glasscock, zobaczcie sami:

Niektórzy gracze piszą w komentarzach, że dobrze o tym wiedzieli, jednak jest ich raczej niewielu. Jak widać, nawet pierwsza wersja PlayStation potrafi zaskoczyć po latach.