System Of A down po 15 latach wracają z nową muzyką! TO NIE ŻART, są dwa nowe utwory!

i

Autor: Matriały prasowe Materiały prasowe

System Of A down po 15 latach wracają z nową muzyką! TO NIE ŻART, są dwa nowe utwory!

2020-11-06 8:30

System Of A Down wracają po 15 latach! Chociaż może to brzmieć jak żart, to w końcu zespół czterech Ormian, zdecydował się na opublikowanie nowych utworów. Piosenki pojawiły się nie bez przyczyny, o czym grupa informuje w specjalnym oświadczeniu.

System Of A Down wracają z nową muzyką! Po 15 latach od wydania podwójnego krążka ''Mezmerize/Hypnotize'', grupa postanowiła opublikować dwa premierowe utwory. Publikacja nowych kompozycji nie jest przypadkowa, o czym SOAD poinformowali w specjalnym oświadczeniu na swoich social mediach.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

System Of A Down wracają po 15 latach! Zespół opublikował dwa premierowe utwory. Dlaczego teraz? Jest oświadczenie

Do sieci trafiły dwa numery ''Protect The Land'' i ''Genocidal Humanoidz'', które pojawiły się nie bez powodu. Jak czytamy w oświadczeniu zespołu:

Jako System Of A Down właśnie wydaliśmy nową muzykę po raz pierwszy od 15 lat. Nadszedł czas, aby to zrobić, ponieważ wszyscy razem mamy coś niezwykle ważnego do powiedzenia jako zjednoczony głos. Te dwie piosenki, ''Protect The Land'' i ''Genocidal Humanoidz'', mówią o straszliwej i poważnej wojnie toczącej się w naszych kulturowych ojczyznach Artsakh i Armenii.

Jesteśmy dumni, że możemy Ci udostępnić te piosenki i mamy nadzieję, że spodobają ci się one. Ponadto zachęcamy do lektury, aby dowiedzieć się więcej o ich pochodzeniu, a gdy już to zrobisz, mamy nadzieję, że zainspiruje Cię do wypowiedzenia się na temat przerażających niesprawiedliwości i naruszeń praw człowieka, które mają tam obecnie miejsce. Co najważniejsze i pilnie, pokornie błagamy Was o darowizny w małych lub dużych kwotach, aby pomóc poszkodowanym w coraz większej liczbie przypadków zbrodni przeciwko ludzkości.

W zamian otrzymasz pliki do pobrania tych dwóch nowych piosenek i poczucie, że naprawdę coś zmieniasz. Fundusze te zostaną wykorzystane do zapewnienia kluczowej i rozpaczliwie potrzebnej pomocy oraz podstawowych zasobów dla osób dotkniętych tymi ohydnymi czynami.

Dalej System Of A Down wyjaśnili, o co dokładnie chodzi w konflikcie:

27 września połączone siły Azerbejdżanu i Turcji (wraz z terrorystami Isis z Syrii) zaatakowały Republikę Górskiego Karabachu, którą jako Ormianie nazywamy Artsachem. W ciągu ostatniego miesiąca młodzi i starsi cywile budzili dzień i noc przerażającymi widokami i dźwiękami ataków rakietowych, spadających bomb, pocisków, dronów i ataków terrorystycznych. Musieli znaleźć schronienie w prowizorycznych schronach, próbując uniknąć opadu zakazanych bomb kasetowych spadających na ich ulice, domy, szpitale i miejsca kultu. Napastnicy podpalili lasy i zagrożoną dziką przyrodę za pomocą białego fosforu, innej zakazanej broni.

Dlaczego?

Bo ponad 30 lat temu, w 1988 roku, Ormianie z Górnego Karabachu (który wówczas był obwodem autonomicznym w ramach ZSRR) byli zmęczeni traktowaniem jak obywatele drugiej kategorii i postanowili ogłosić swoją słuszną niezależność od Azerbejdżańskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej. których granice pochłonęły ich własne. Ostatecznie doprowadziło to do wojny o samostanowienie Ormian w Karabachu przeciwko Azerbejdżanowi, która zakończyła się zawieszeniem broni w 1994 r., Podczas której Ormianie zachowali kontrolę nad ojczyznami swoich przodków i utrzymali swoją niezależność do dnia dzisiejszego. Nasi ludzie mieszkają tam od tysiącleci, a dla większości tam rodzin jest to jedyny dom, jaki kiedykolwiek znali oni, ich przodkowie i matki. Chcą tylko żyć w pokoju, tak jak od wieków. (...)

Co ciekawe, pobierając numery za symboliczną opłatą, możemy pomóc pokrzywdzonym, jak dodaje zespół:

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z was istnieją wygodniejsze sposoby słuchania muzyki, więc prosimy o rozważenie możliwości pobrania tych piosenek przede wszystkim jako akt dobroczynności. Potraktuj cenę katalogową plików do pobrania jako minimalną darowiznę, a jeśli masz taką możliwość i możesz być bardziej hojny dzięki swojej darowiznie, każdy członek System Of A Down będzie jeszcze bardziej wdzięczny za Twoją życzliwość. Tantiemy zespołu z tej inicjatywy zostaną przekazane na rzecz Armenia Fund, amerykańskiej organizacji charytatywnej, która pomaga potrzebującym w Artsakh i Armenii w zaopatrzenie potrzebnych do przetrwania.

Muzyka i słowa mówią same za siebie. Musisz mówić w imieniu Artsakha.

Pokój,

Daron, Shavo, John i Serj

Posłuchajcie nowych numerów System Of A Down:

Sonda
Który, z nowych numerów System Of A Down bardziej Ci się podoba?