Mario

i

Autor: Nintendo UK / screen z YouTube: Nintendo UK Mario

Super Mario Party doczekało się nowych funkcji - gamerzy zaskoczeni!

2021-04-29 11:28

Na całym świecie nie ma chyba osoby, która przynajmniej nie słyszałaby o istnieniu tej kultowej gry, która właściwie zapoczątkowała erę gameingu. Ta jedna z najbardziej grywalnych pozycji na rynku doczeka się w końcu ważnej aktualizacji. Nie ma co ukrywać, że Super Mario Party jest przedstawicielem ginącego gatunku gier, ale ta istotna zmiana może znacząco wpłynąć na to, że nie tylko my, ale i kolejne pokolenia będą wiedzieć czym była i czym nadal jest ta wyjątkowa i wręcz ikoniczna gameingowa pozycja.

Gra Super Mario Party z pewnością nie jest dostarczającą wyjątkowych wrażeń podczas grania pozycją, ale jej wyjątkowość i nietuzinkowość polega na czymś zupełnie innym. 

Super Mario Party - nowa i ważna aktualizacja 

Super Mario Party i nowa, bardzo ważna aktualizacja, to posunięcie deweloperów, które może na stałe zmienić postrzeganie kultowej gry przez większość graczy. Nagle mamy do czynienia z istnie imprezowa odsłoną tej pozycji. Gra odbywa się teraz na planszy, takiej na wzór Monopoly, a to jest iście genialny scenariusz na wspólną zabawę z przyjaciółmi. Gra nawet po aktualizacji polegającej na dodaniu możliwości uczestnictwa w zabawie w trybie online, nadal jest na tyle intuicyjna, że ze spokojem możecie zaprosić znajomych nie grających w zupełni nic do rywalizacji na wirtualnej planszy

Eska Rock szybkie pytania ADRIAN ŁABANOWSKI

Okazuje się, że ta wydawałby się zapomniana już gra, od której tak naprawdę wszytsko w świecie gameingu zaczęło - nagle wróciła do łask. Wygląda to tak jaby ktoś w Nintendo nagle przypomniał sobie o istnieniu tego reliktu dawnych czasów i postanowił nieco go uatrakcyjnić. Jeśli faktycznie tak było, był to strzał w dziesiątkę. 

Wielki potencjał Super Mario Party 

Wielki potencjał Super Mario Party polega na tym, że po aktualizacji, która pobrać można za darmo, macie pierwszy raz historii istnienia tej pozycji szansę na to by zagrać ze znajomymi przez Internet. TO jednak nie koniec, bo w grze dostępne są aż cztery równe plansze, a każda z nich jest rzeczywiście wyjątkowa. Niektórzy internauci komentując tę aktualizację mówią, że byliby skłonni nawet słono zapłacić za dostęp do kolejnych plansz, jeśli dostęp do nich byłoby faktycznie ograniczony. Jest zupełnie inaczej - gra jest całkowicie darmowa, podobnie jak wszelkie aktualizacje. Pojawiają się tez hipotezy, z których wynika, że gra będzie się nadal rozwijać. 

Sonda
Super Mario Party - lubisz tę starą grę w odświeżonej wersji?