Strażnik Teksasu - nowa wersja: jest pierwsza zapowiedź. Kto gra główną postać?

i

Autor: screen: twitter.com/thecwwalker/status/1324494201921376258 screen: twitter.com/thecwwalker/status/1324494201921376258

Strażnik Teksasu - nowa wersja: jest pierwsza zapowiedź. Kto gra główną postać?

2020-11-09 10:28

Serial ''Srażnik Teksasu'' to prawdziwy hit, który wiele osób kojarzy z dzieciństwem. Jakiś czas temu ogłoszono, że serial wróci w nowej wersji i właśnie możemy zobaczyć pierwszą zapowiedź. Jak prezentuje się główny bohater?

Wiele osób, gdy słyszy tytuł ''Strażnik Teksasu'', ma przed oczami czasy dzieciństwa i postać odgrywaną przez Chucka Norrisa. To się niedługo może zmienić, bo jak wiemy zapowiedziano nową wersję serialu i jak się okazuje projekt idzie cały czas naprzód. Otrzymaliśmy właśnie pierwszą zapowiedź. Kto wcieli się w postać słynnego strażnika?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Strażnik Teksasu - nowa odsłona. Poznaliśmy szczegóły i mamy pierwszą zapowiedź

Wiadomo, że zakończono zdjęcia do pierwszego sezonu serialu, którego tytuł to ''Walker'', a w postać główną wcieli się gwiazdor serialu ''Supernatural'', Jared PadaleckiKeegan Allen występować będzie jako brat głównego bohatera, a co ciekawe, w serialu pojawi się także żona Padaleckiego, która zagra zmarłą żonę głównego bohatera i na ekranie pojawi się we wspomnieniach. Poniżej możecie zobaczyć oficjalną zapowiedź produkcji, która trafi na antenę stacji CW w styczniu 2021:

Jest także oficjalny opis serialu, w którym czytamy:

Walker to nowa wersja znanego serialu "Strażnik Teksasu". Jared Padalecki wciela się w tytułową rolę Cordella Walkera, wdowca i ojca dwójki dzieci, który wraca do domu w Austin po dwóch latach nieobecności. Tam okazuje się, że wiele rzeczy się pozmieniało i Walker musi znowu nawiązać kontakt ze swoimi nastoletnimi dziećmi oraz bratem, matką i ojcem.