Stranger Things 4 - TRAILER. Nowa zapowiedź jest w mocno kalifornijskim klimacie

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=kOvYNxYbT_o

Stranger Things 4 - TRAILER. Nowa zapowiedź jest w mocno kalifornijskim klimacie

2021-11-08 13:38

Z okazji Dnia Stranger Things Netflix udostępnił zapowiedź oraz ujawnił tytuły odcinków czwartego sezonu serialu. Tym razem jest dużo weselej niż w ostatnich zapowiedziach, co oznacza, że czwarty sezon może być zwrotem w historii serii.

Stranger Things to list miłosny do klasycznych filmów gatunkowych z lat 80-tych, które porwały całe pokolenie. Jego akcja rozgrywa się w pozornie zwyczajnym miasteczku Hawkins w amerykańskim stanie Indiana. Po tym, jak pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu, jego przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie brakuje tajnych eksperymentów rządowych i przerażających sił nadprzyrodzonych Pod powierzchnią miasta kryją się niebezpieczne wrota, które łączą nasz świat z potężną i mroczną krainą. Przyjaźnie zostaną wystawione na próbę, a życie bohaterów ulegnie zmianie, ponieważ to, co odkryją, zmieni Hawkins, a być może cały świat, na zawsze.

Tak zaczęła się historia, która stała się ogromnym hitem na Netflixie, bijąc wszelkie rekordy popularności. Teraz dostaliśmy kolejny zwiastun 4. sezonu, który będzie się trochę różnił od poprzednich odsłon serii.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Stranger Things 4 - TRAILER. Nowa zapowiedź jest w mocno kalifornijskim klimacie

Od momentu premiery w 2016 roku, Stranger Things stał się światowym fenomenem i zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do tak prestiżowych nagród jak Emmy, Złote Globy, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, Peabody Award, AFI Program of the Year, People's Choice Awards, MTV Movie & TV Awards, Teen Choice Awards i wiele innych. Serial był trzykrotnie nominowany do Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny i jest jednym z najchętniej oglądanych tytułów Netflix. Trzeci sezon był oglądany w ponad 40 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech dni od premiery (to więcej niż jakikolwiek inny film lub serial Netflix w tym okresie) oraz w 64 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech tygodni.

Fani czekają na czwarty sezon i jak się okazuje, ukaże się on w lato 2022, ale już teraz możemy zobaczyć nowy trailer, który pokazuje nam to, że seria skręca w inną stronę. Zobaczcie sami, co może nas czekać w nowej odsłonie 'Stranger Things':

Sonda
Czy lubisz oglądać seriale?