Stephen King zdradził, którego horroru nie obejrzał do końca

i

Autor: screen: https://youtu.be/xR7XMkjDGw0

Stephen King zdradził, którego horroru nie obejrzał do końca

2021-06-04 11:45

Stephen King uznawany jest za króla grozy i horroru, jednak i on sam boi się i ma jeden film, którego nie był w stanie obejrzeć do końca. Nie chodzi tu o jakość filmu, tylko o to, że był on za straszny dla pisarza. O jaki film chodzi?

Stephen King uznawany jest za jednego z najpopularniejszych twórców książek w klimatach grozy i horroru, które później zostały zekranizowane i stały się kultowe. Jest jednak pewien film, który przeraził na tyle słynnego pisarza, że ten nie był w stanie obejrzeć go do końca. O jaki film chodzi?

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Stephen King nie był w stanie obejrzeć tego horroru do końca. O jaką produkcję chodzi?

W wywiadzie dla podcastu 'History Of Horror', Stephen King zdradził, jakiego horroru nie był w stanie obejrzeć do końca:

Kiedy pierwszy raz oglądałem 'Blair Witch Project' leżałem w szpitalu i byłem naszprycowany lekami. Mój syn przyniósł kasetę wideo i powiedział: 'Musisz to obejrzeć' W połowie filmu powiedziałem: 'Wyłącz, to jest za bardzo poje*ane'. To cholerstwo wygląda autentycznie, a po drugie sprawia wrażenie autentycznego. Z tego powodu jest niczym najgorszy koszmar, kiedy myślisz, że cię pogrzebano żywcem, a to tylko twój kot zasnął na twojej piersi.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny