Abdrea David - @filmtourismus

i

Autor: Screen z Instagram Abdrea David - @filmtourismus Abdrea David - @filmtourismus

Robi zdjęcia w miejscach, które znasz z wielkich filmowych produkcji! Ten Instagram stał się hitem

2021-06-02 12:18

Jeżeli ktokolwiek z Was chciał kiedyś ruszyć w podróż śladami ulubionych filmowych bohaterów, to nadszedł moment na to by poznać najlepszą przewodniczkę po takiej trasie. Według wielu jest to jedno na najlepszych i najciekawszych kont na Instagramie! Andrea David to studentka turystki, która postanowiła w zaskakująco kreatywny sposób połączyć rzeczywistość z fikcją wykorzystując o tego jedną z najpopularniejszych aktualnie aplikacji społecznościowych.

Okazuje się, że napisanie pracy dyplomowej w ogólnie nie musi być problemem, a dla bohaterki tego artykułu obowiązek ten stał się wręcz przyjemnością i wspaniałą przygodą.

Fotografuje miejsca z legendarnych filmów i seriali

Andrea David, znana szerzej na Instagramie jako @filmtourismus, podróżuje po całym świecie i fotografuje miejsca z legendarnych filmów i seriali. Nie są to zwykłe ujęcia, a w pełni przemyślane kadry, które imponują nie tylko jakością wykonania, ale przede wszystkim zaplanowaniem i pomysłowością.

Wystawa "1920. Malarstwo. Fotografia"

Właścicielka profilu zdążyła zebrać pokaźną liczbę obserwujących. Aktualnie jej konto śledzi ponad 817 tysięcy osób z całego świata, a liczba to cała czas rośnie.

Poznaj lokalizacje z Pulp Fiction i innych kasowych produkcji!

Odwiedzając profil podróżniczki i blogerki możecie poznać wyjątkowe lokalizacje z Pulp Fiction i innych kasowych produkcji! Znajdziecie tutaj m.in. słynny mur z Gry o tron, a nawet legendarny sklep z Kiedy Harry poznał Sally? Oprócz tego blogerka dotarła nawet na pustynię w Utah gdzie sfotografowała budynek z filmu Lot Skazańców. Aktualnie na jej profilu możecie znaleźć ponad 1000 fotografii! Poniżej prezentujemy Wam wybrane kadry autorstwa Andrea David.

Quiz. Największe atrakcje turystyczne Mazowsza. Rozpoznasz je na zdjęciach?

Pytanie 1 z 10
Która atrakcja turystyczna Mazowsza jest widoczna na zdjęciu?
Quiz. Największe atrakcje turystyczne Mazowsza. Rozpoznacie je na zdjęciach?