Gojira

i

Autor: Gojira / screen z YouTube: Gojira Gojira

Śpiewający chór w utworze zespołu Gojira? Czegoś takiego jeszcze nie słyszałeś

2021-04-29 12:32

Fani zespołu Gojira będą z pewnością bardzo zadowoleni. Muzycy zaprezentowali kolejny singiel, który jest zwiastunem zbliżającego się wielkimi krokami nowego wydawnictwa zespołu. Mając w pamięci poprzednie utwory i zestawiając je z tym, można śmiało stwierdzić, że kolejna płyta będzie naprawdę niezwykła! Dodatkowo muzycy zrobili coś czego nikt się po nich nie spodziewał, a mianowicie nawiązali współpracę z chórem!

Pierwszy raz na płycie Gojira usłyszycie głos chóru! Francuski zespół podzielił się z fanami nowym utworem zatytułowanym The Chant. Piosenka ukazała się zaledwie kilka dni przed oficjalną datą premiery nowego albumu.

Nowa płyta zespołu Gojira – data premiery

Krążek Fortitude ma pojawić się na sklepowych półkach 30 kwietnia 2021 roku. Wydanie pojawi się również w sieci i będzie dostępne online. Zespół podgrzewa atmosferę wokół nowego wydawnictwa systematycznie od kilku miesięcy dzieląc się z nami świeżynkami, które są zapowiedzią rzeczywiście dobrej płyty. Muzycy współpracują z różnymi muzykami przy produkcji nowego albumu i tym razem poszli nawet o krok dalej, bo zaprosili do swojego studia reprezentantów zupełnie innych muzycznych nurtów niż te, z których znamy zespół Gojira.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Chór na nowej płycie Gojira

Chór, który usłyszmy na nowej płycie grupy Gojira jest czymś rzeczywiście niezwykłym. Według krytyków muzycy potwierdzili swój talent wielokrotnie, ale taką współpracą zaskoczyli chyba każdego. Póki co zespół zaprezentował już kilka singli promujących zbliżające się wydanie, w tym "Another World", "Born For One Thing", "Amazonia" czy "Into the Storm". Single promujące kolejny album zespołu wskazują na to, że muzycy dołożyli wszelkich starań aby to wydanie było jednym z najlepszych w historii francuskiego zespołu. Jak będzie w rzeczywistości - przekonamy się już całkiem niedługo. 

Sonda
Podoba Ci się nowy singiel promujący kolejny album zespołu Gojira?