Słynna przeróbka fresku Jezusa została przebita! Teraz rządzi przemalowanie ''Niepokalanego poczęcia''

2020-06-25 18:06
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: twitter.com/reviewwales

Pamiętacie ''słynną'' przeróbkę fresku z wizerunkiem Jezusa? To tego jakże zacnego grona przeróbek słynnych dzieł, dołącza przemalowanie dzieła ''Niepokalane poczęcie''.

Renowacja dzieł sztuki jest bardzo trudna i często odnawianie obrazów trwa miesiącami lub dłużej. Są jednak ludzie, którzy myślą, że mogą szybko odnowić dzieło sztuki, które wyszło spod rąk prawdziwego artysty. Tak stało się jakiś czas temu ze słynnym freskiem przedstawiającym Jezusa, a teraz z dziełem ''Niepokalane poczęcie''.

SZCZĘKI I PARK JURAJSKI ZNOWU PODBIJAJĄ KINA! WSZYSTKO PRZEZ PANDEMIĘ KORONAWIRUSA


Niepokalane poczęcie przerobione jeszcze mocniej niż Jezus, który stał się memem

Niepokalane poczęcie, które wyszło spod pędzla słynnego XVII-wiecznego malarza Bartolome Estebana Murillo, zostało niefortunnie przerobione. Renowator zabytków przemalował je dwa razy, wziął za to 1200 euro, a całość wygląda mocno niefortunnie. Środowisko artystyczne jest mocno oburzone tą niefortunną przeróbką, a samego obrazu prawdopodobnie nie da się uratować. Przemalowana twarz będzie musiała zostać namalowana od nowa, co z pewnością obniży wartość dzieła. Zobaczcie, jak zmieniło się słynne dzieło:
FANI METALLIKI WYBRALI NAJLEPSZY NUMER ZESPOŁU. NIESPODZIANKA?