Slipknot zaskoczy na nowym albumie? Corey Taylor zdradził kilka szczegółów

i

Autor: screen: https://youtu.be/mv6XO96Om-I

Slipknot zaskoczy na nowym albumie? Corey Taylor zdradził kilka szczegółów

2021-03-12 13:09

Zespół Slipknot cały czas pracuje nad nową płytą i wygląda na to, że będzie to wyjątkowy krążek. Corey Taylor zdradził trochę szczegółów i wychodzi na to, że krążek nas zaskoczy.

Zespół Slipknot ciężko pracuje nad nową płytą i wygląda na to, że grupa jest od dłuższego czasu na fali wznoszącej, co dobrze wykorzystuje. Z powodu pandemii, koncerty zostały odwołane, dlatego zespół zaszył się w studiu nagraniowym. Wygląda na to, że krążek mocno nabrał kształtu, o czym poinformował Corey Taylor. Czego możemy się spodziewać?

Co tam w środku gra? System Of A Down

Corey Taylor opowiedział o nowej płycie Slipknota. Czego możemy się spodziewać?

Jak powiedział Corey Taylor, nowy album Slipknota cały czas powstaje i będzie mocno zaskakujący:

Zebraliśmy wiele materiału. Ja i Clown rozmawialiśmy o czymś naprawdę fajnym, jeśli uda się to zrealizować. Istnieje szansa, że będzie to album koncepcyjny – pod warunkiem, że zrobimy to jak należy. Muzyka jest świetna. To coś w rodzaju rozszerzenia tego, co przygotowaliśmy z myślą o „We Are Not Your Kind” (…) To ciężki materiał, mroczny materiał, melodyjny materiał i… dziwny materiał. Mamy wiele smaków, którymi możemy się bawić, a w tym momencie po prostu miksujemy, dopasowujemy i sprawdzamy, co nam się spodoba.

Ciężko powiedzieć kiedy krążek pojawi się w sprzedaży, jednak patrząc na poprzedni, bardzo udany krążek, warto poczekać.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)