Corey Taylor/Slipknot

i

Autor: fot. Bulls SLIPKNOT: Corey Taylor skomentował odejście Joeya Jordisona oraz wypowiedział się o przyszłości zespołu [VIDEO]

Slipknot w Polsce 2021 - DATA, MIEJSCE, BILETY

2020-12-08 9:40

Slipknot wraca do Polski! Grupa ogłosiła europejską część trasy koncertowej na 2021 rok. Oczywiście, nie mogło zabraknąć daty w Polsce, co zespół obiecał jakiś czas temu. Kiedy i gdzie zagra Slipknot?

Po tym, jak Slipknot musieli odwołać trasę koncertową, wszyscy fani liczyli na to, że jednak uda się zorganizować wydarzenie w naszym kraju, Grupa obiecała, że zrobi wszystko aby wrócić na koncertowy szlak. Jak się okazuje, zespół dotrzymał słowa i ogłosił daty koncertów. Kiedy i gdzie zobaczymy  zespół Slipknot w naszym kraju?

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Slipknot w Polsce 2021 - DATA i MIEJSCE

Zespół wystąpi w Polsce 13 sierpnia 2021,w  gdańskiej Ergo Arenie. Co ciekawe, koncert odbywać się będzie w ramach europejskiej trasy koncertowej, która rozpocznie się 16 lipca w Moskwie i zakończy się 19 sierpnia we Francji. 

Slipknot w Polsce 2021 - BILETY

Wejściówki dostępne będą w kilku opcjach:

GOLDEN CIRCLE: 339 złotychPŁYTA: 239 złotychSEKTORY: 169-299 złotych

Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem ebilet.pl, eventim.pl oraz oczywiście na stronie organizatorów Knock Out Productions.