Slash "Anastasia" - zobacz teledysk do singla z płyty "Apocalyptic Love" [VIDEO]

2013-02-08 14:00
Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators
Autor: brak danych Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators

Potężna i uderzająca "Anastasia" - jest nowym singlem z ostatniego albumu Slasha "Apocalyptic Love". Muzyk zaprezentował właśnie teledysk do tego kawałka.

Slash wydał swój drugi, świetny album w 2012 roku. Anglika wspomogli wokalista Myles Kennedy, znany z debiutu Slasha i grupy Alter Bridge, a także znakomita sekcja rytmiczna, Brent Fitz i Todd Kerns, ukryta pod nazwą The Conspirators.

Na swoim znakomicie przyjętym solowym debiucie z 2010 roku, Slash zaprezentował piosenki z udziałem swoich przyjaciół ze świata rocka i popu, znakomitych muzyków (m.in. Ozzy Osbourne, Lemmy, Iggy Pop, Ian Astbury, Adam Levine, Fergie). "Apocalyptic Love" to dzieło powstałe wyłącznie siłami gitarzysty i towarzyszących mu od jakiegoś czasu na koncertach muzyków. "Dzięki temu płyta jest bardziej spójna i ma większą dynamikę. Jedynka była pisana przeze mnie pod kątem gości, których zaprosiłem" - wyjaśnia Slash. Drugi album dowiódł jednak, że Slash nie potrzebuje wsparcia gwiazd, aby napisać doskonałe piosenki. Muzyk robi to, na czym zna się najlepiej - gra soczystego, melodyjnego hard rocka, pozbawionego lukru, nasączonego za to energią i uwodzącymi słuchacza melodiami oraz znakomitymi riffami i solówkami gitarowymi. Produkcją w studiu Barefoot Recording zajął się Eric Valentine, współpracujący ze Slashem również przy debiucie.

Tracklista "Apocalyptic Love":

1. Apocalyptic Love
2. One Last Thrill
3. Standing In The Sun
4. You're a Lie
5. No More Heroes
6. Halo
7. We Will Roam
8. Anastasia
9. Not For Me
10. Bad Rain
11. Hard & Fast
12. Far And Away
13. Shots Fired


Nasi Partnerzy polecają