Skechers łączy siły z The Rolling Stones w ramach nowej współpracy

i

Autor: Materiały prasowe Skechers łączy siły z The Rolling Stones w ramach nowej współpracy

Skechers łączy siły z The Rolling Stones w ramach nowej współpracy

2023-06-22 16:20

Kolekcja zawiera kultowe logo zespołu w limitowanej kolekcji sneakersów dla kobiet i mężczyzn.

LOS ANGELES —15 czerwca 2023 r. — Skechers nawiązuje współpracę z jednym z najsłynniejszych zespołów rock'n'rollowych na świecie: The Rolling Stones. Nowa kolekcja Skechers x The Rolling Stones, stworzona we współpracy z Bravado, pod skrzydłami Universal Music Group – przodującą w branży firmą zajmującą się merchandisingiem i zarządzaniem marką, przedstawia charakterystyczne logo zespołu na unikalnej kolekcji sneakersów Skechers dla kobiet i mężczyzn, która została wprowadzona na rynek dzisiaj.

Muzyka rockowa lat 70-tych - zagranica

Uwielbiamy współpracować z markami, które oferują świetne produkty i dają naszym fanom coś nowego, czym mogą się cieszyć. A Skechers to marka dla każdego, kto poszukuje stylu i niesamowitego komfortu - - powiedzieli The Rolling Stones.

Od sześciu dekad The Rolling Stones pozostają znani jak nikt inny – wciąż zdobywając popularność, podbijając sceny muzyczne i będąc słuchanymi przez miliardy. Prawie każdy dorosły na tej planecie zna ich kultowe logo. Modele Skechers x The Rolling Stones to najlepsze produkty od jednej z największych sław rocka! – powiedział Michael Greenberg, prezes Skechers.

Kolekcja Skechers x The Rolling Stones

Współpraca ta jest następstwem dziesiątek lat działań artystów muzycznych z The Comfort Technology Company™, której kolekcje obuwia były promowane przez legendarnych muzyków, takich jak Ringo Starr, Britney Spears, Christina Aguilera, Snoop Dogg i Doja Cat.

Pierwsza kolekcja Skechers x The Rolling Stones będzie obejmować nowoczesny model Skechers Uno, a także buty slip-on, z podeszwą typu lug i cup. Kolekcja Skechers x The Rolling Stones będzie dostępna na stronie skechers.pl i w wybranych sklepach detalicznych Skechers w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

O Skechers U.S.A., Inc.

Skechers U.S.A., Inc. (NYSE:SKX), Fortune 500® company z siedzibą w Południowej Kalifornii, projektuje, opracowuje i sprzedaje szeroką gamę obuwia, odzieży i akcesoriów dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Kolekcje marki są dostępne w ponad 180 krajach i terytoriach za pośrednictwem domów towarowych i sklepów branżowych, a także bezpośrednio dla konsumentów za sprawą sklepów online i ponad 4 500 fizycznych sklepów detalicznych należących do marki i stron trzecich. Firma zarządza swoją międzynarodową działalnością poprzez sieć spółek zależnych, partnerów joint venture i dystrybutorów. Więcej informacji można znaleźć na stronie skechers.pl i śledząc nas na Facebook, Instagram, Twitter i TikTok.

O Bravado

Bravado jest przodującym globalnym dostawcą usług konsumenckich, lifestylowych i brandingowych dla artystów i marek rozrywkowych na całym świecie. Będąc częścią Universal Music Group, lidera w dziedzinie przemysłu rozrywkowego, Bravado reprezentuje artystów w ponad 40 krajach i świadczy usługi obejmujące sprzedaż, licencjonowanie, branding, marketing oraz e-commerce. Ich rozległa globalna sieć dystrybucji daje artystom i markom możliwość tworzenia głębszych relacji z fanami za pomocą odzieży, towarów konsumpcyjnych i unikalnych doświadczeń. Więcej informacji na: http://www.bravado.com.