Ruszyła budowa studia 29. Finału WOŚP!

i

Autor: Materiały prasowe

Ruszyła budowa studia 29. Finału WOŚP!

2021-01-25 14:07

Warszawskie studio WOŚP to symbol obrazujący gorącą, finałową atmosferę w całej Polsce. Tak jak co roku w centrum Warszawy powstaje najważniejsze miejsce zimowego grania. Zobacz, jak wyglądają postępy!

To już 3 dzień budowy najgorętszego i najbardziej pozytywnego miejsca w Warszawie! W tym roku wracamy na teren, który od lat kojarzy się z organizacją Finałów WOŚP, czyli pod Pałac Kultury i Nauki! Właśnie teraz powstaje tam namiot, w którym już 30 stycznia znajdzie się centrum nagraniowe.

Gdańscy seniorzy się szczepią! „Ekspresowo i bezboleśnie”

Studio w liczbach

Powierzchnia całego studia to 2600 m2. Kolorowy namiot będzie pełny ponad 1000 punktów świetlnych. 172 z nich stworzą piramidę, która stanie przed studiem, dzięki czemu przechadzający się po Placu Defilad będą mieć możliwość dowiedzieć się, co się dzieje w środku, poznać harmonogram i partnerów wydarzenia. Namiot, kontenery, światło i inne multimedia przyjadą i odjadą w 80 ciężarówkach. Cała konstrukcja namiotu budowanego pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie ważyć będzie 140 ton.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawsze stawia na kolor, jakość i bezpieczeństwo. 26. Pol’and’Rock Festival pokazał, że mimo pandemii można tworzyć piękne i spektakularne wydarzenia. Przed nami 27 godzin nieprzerwanej transmisji finałowej nadawanej z samego serca Warszawy, w jej czasie bardzo mocno korzystamy z doświadczeń wyniesionych z naszego letniego festiwalu, który okazał się sukcesem. Jesteśmy przekonani, że także tym razem zaskoczymy wszystkich Polaków - mówi Jacek Stachera, odpowiedzialny za produkcję 29. Finał WOŚP

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

O bezpieczeństwo pracowników obsługujących transmisję Finału będą dbać dwa ambulanse, dwoje lekarzy oraz dwa patrole ratownicze wyposażone w wymagany sprzęt. Do studia wstęp będą mieli wyłącznie zaproszeni goście, ekipa techniczna, członkowie Pokojowego Patrolu oraz pracownicy Fundacji WOŚP. Każda z osób odwiedzających namiot musi wypełnić ankietę medyczną, poddać się pomiarowi temperatury i zrobić tzw. "szybki test" na obecność koronawirusa.

Koncerty na żywo w internecie!

Podczas 27-godzinnej transmisji Finału będzie można obejrzeć koncerty najlepszych polskich wykonawców.

Początek już 30 stycznia (w sobotę), a pozytywną atmosferę nakręcą:

21:15 Piotr Bukartyk22:35 Krzysztof Zalewski

Niedzielną imprezę uświetnią występy:

8:40 Dawid Porta & Jafia9:35 Kwiat Jabłoni10:30 Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele11:20 Marek Dyjak12:05 Kraków Street Band12:55 Vavamuffin13:45 Pull the Wire14:35 Clock Machine15:30 Zenek16:25 Hard Rockets17:10 Piersi18:10 Dżem19:10 Koniec Świata20:05 Ørganek20:45 Dr Misio21:30 Karaś Rogucki22:15 Ania Rusowicz23:00 Voo Voo

Gdzie obejrzymy koncerty 29. Finału WOŚP?

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy będą mogli łączyć się i przekazywać swoją dobrą energię przez internet. Dzięki temu każdy będzie mieć możliwość siedzieć w pierwszym rzędzie być świadkiem koncertów na żywo z każdego zakątka świata. Transmisję online będzie można obejrzeć:

Na Facebooku (WOŚP, Pol'and'Rock Festival, KręciołaTV)Na Youtube KręciołaTV i WOŚPNa Twitchuna platformie Player.ploraz w telewizji - TVN, TVN24, TTV.

WOŚP 2021

i

Autor: Materiały prasowe
Sonda
Czy wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?