Robert Fripp (King Crimson) wrzucił dziaczny cover 'Paranoid' Black Sabbath do sieci [WIDEO]

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=dc4dGR4Q8C8 screen: youtube.com/watch?v=dc4dGR4Q8C8

Robert Fripp (King Crimson) wrzucił dziwaczny cover 'Paranoid' Black Sabbath do sieci [WIDEO]

2020-11-04 11:25

Przeróbek numeru ''Paranoid'' było bardzo dużo i z pewnością powstanie ich jeszcze więcej. Nikt jednak nie spodziewał się tak absurdalnej przeróbki, jaką zaprezentował Robert Fripp ze swoją żoną.

Black Sabbath są jednym z tych zespołów, który doczekał się już tylu coverów, że można by je zebrać na kilka płyt długogrających. Oczywiście, najczęściej przerabianym numerem jest ''Paranoid'', który otworzył zespołowi wszystkie drzwi. Ty razem, kultowy numer doczekał się przeróbki w wykonaniu Roberta Frippa, który nagrał dosyć absurdalną wersję, w duecie ze swoją żoną. 

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Robert Fripp nagrał absurdalną przeróbkę numeru ''Paranoid''

W klipie, który został opublikowany na Halloween, Robert siedzi przed celą, ma wytatuowaną twarz, a jego żona Toyah tańczy za kratami. Ta absurdalny teledysk podbija szybko sieć i jak widać Fripp ma spore poczucie humoru, które trafia do ogromnego grona odbiorców. Posłuchajcie nowe wersji kultowego numeru Black Sabbath:

Black Sabbath zakończyli działalność w 2017 roku, z kolei Ozzy Osbourne przygotowuje się do pożegnalnej trasy koncertowej.