Robert Fripp i jego żona przerobili tym razem numer Mötley Crüe

i

Autor: screen: https://youtu.be/6UeXowExCD4

Robert Fripp i jego żona przerobili tym razem numer Mötley Crüe

2021-03-15 11:32

Robert Fripp i jego żona Toyah nie raz już zaskoczyli, prezentując covery znanych numerów w zabawny sposób. Tym razem pojawił się cover piosenki zespołu Mötley Crüe, który spodobał się fanom wesołego małżeństwa.

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Po świetnie przyjętych coverach Black Sabbath, Led Zeppelin i Guns N’ Roses, przyszedł czas na Mötley Crüe. Jak się okazuje, cover kontrowersyjnego zespołu, stał się hitem wśród fanów małżeństwa.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Robert Fripp i Toyah przerobili piosenkę Mötley Crüe

Zespołu Mötley Crüe nie trzeba nikomu przedstawiać i każdy chyba wie, o czym są piosenki zespołu. Robert i Toyah wiedzą to doskonale, a że dobrze się bawią przy okazji robienia coverów, to postanowili sięgnąć po numer 'Girls, Girls, Girls'. Jak w ogóle małżeństwo wpadło na tworzenie coverów? Jak powiedziała Toyah:

Siedziałam w domu z 74-letnim mężem, który coraz bardziej się wycofywał. Pomyślałam więc: „Nauczę go tańczyć”. I stało się to moim wyzwaniem.

Robert nie tańczy w filmach, jednak chyba cieszy się z przeróbek, w końcu trwa to już pół roku. Zobaczcie nowy cover wesołego małżeństwa:

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat