“Riff Raff”: Brian Cox i Jennifer Coolidge razem w komedii kryminalnej

i

Autor: HBO Max “Riff Raff”: Brian Cox i Jennifer Coolidge razem w komedii kryminalnej

Taka obsada to gwarancja sukcesu? Gwiazdy “Sukcesji” i “Białego lotosu” łączą siły

2023-05-18 19:42

Miłośnicy seriali HBO mogą już zacierać ręce. Nadchodzi komedia kryminalna z Loganem Royem i Tanyą w rolach głównych. Chodzi oczywiście o gwiazdorów “Sukcesji” i “Białego lotosu”, Briana Coxa i Jennifer Coolidge.

Brian Cox i Jennifer Coolidge w jednej komedii i do tego kryminalnej? Już ten fakt sprawia, że “Riff Raff” powinien wylądować u szczytu najbardziej wyczekiwanych przez nas produkcji. O czym tak właściwie opowie?

“Riff Raff”, czyli gwiazdy “Sukcesji” i “Białego lotosu” łączą siły

Jak podaje serwis Deadline, Brian Cox i Jennifer Coolidge wynegocjowali umowy na występ w filmie, do którego zdjęcia ruszą we wrześniu tego roku. “Riff Raff” opowie nam historię zresocjalizowanego przestępcy, który teraz wiedzie spokojne, ułożone życie. Do jego egzystencji wkrada się jednak chaos, gdy rodzinka zjeżdża się na pierwsze od wielu lat spotkanie.

Za kamerą stanie Dito Montiel, który ma w dorobku między innymi “Sprawę zamkniętą”, a scenariusz opracował Johna Pollono (“Niezwyciężony”). W obsadzie znaleźli się również Dustin Hoffman i Gabrielle Union. Z uwagi na fakt, że projekt jest dopiero na wczesnym etapie realizacji, nie padły jeszcze żadne informacje w kwestii daty premiery.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Źródło: Taka obsada to gwarancja sukcesu? Gwiazdy “Sukcesji” i “Białego lotosu” łączą siły