Rammstein: zobacz mroczny i brutalny teledysk "Mein Herz brennt" VIDEO

2012-12-15 7:00
Logo EskaROCK
Autor: EskaROCK

Muzycy Rammstein zaprezentowali drugi teledysk do utworu "Mein Herz brennt". Wyjątkowy klip zespół określa mianem "dzieła życia"! ZOBACZ VIDEO!

Oryginalnie nagranie "Mein Herz brennt" znalazło się na wydanej w 2001 roku płyty "Mutter", ale teledysk do niego został nakręcony dopiero niedawno.

To już drugi klip związany z tym utworem. Pierwszy obrazek powstał do nieco zmienionej, kameralnej wersji utworu - piano version. Jest to zdecydowanie jedno z najbardziej wyjątkowych i zarazem najtrudniejszych przedsięwzięć zespołu - prace nad klipem zostały kilkakrotnie przerywane, a w jego powstanie zaangażowana była aż dwójka reżyserów. "Mein Herz brennt" - piano version promuje retrospektywne wydawnictwo "Videos 1995 - 2012".

Po niemal 10 latach od wydania retrospektywnego DVD grupy Rammstein Lichtspielhaus w 2003 roku, teraz ukazuje się kompletna, zaktualizowana kolekcja teledysków niemieckiej grupy. Videos 1995 - 2012 zawiera wszystkie dotychczasowe klipy zespołu, a także wyjątkowe materiały Behind the scenes, które nierzadko pokazują nieznane do tej pory oblicze zespołu Rammstein.

Rammstein Mein Herz brennt from Rammstein on Vimeo.

Nasi Partnerzy polecają