Rammstein wydali oficjalne półki, przez co fani trochę się oburzyli

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=pat2c33sbog screen: youtube.com/watch?v=pat2c33sbog

Rammstein wydali oficjalne półki. Fani trochę się oburzyli

2020-11-03 12:06

Rammstein mają w swojej ofercie merchu bardzo dużo produktów, które są zwykle gratką dla fanów. Tym razem zespół udostępnił do sprzedaży specjalne półki w kształcie swojego logo i mocno to oburzyło fanów. O co chodzi?

Spis treści

  1. Rammstein udostępnili półki w kształcie swojego logo i fani mocno się oburzyli. O co chodzi?
  2. Rammstein nagrywają nową płytę. Kiedy premiera?

Rammstein od lat rozwijają swoją markę również na polu różnego rodzaju gadżetów, które są często prawdziwą gratką dla fanów zespołu. Wiadomo, tam gdzie jest logo zespołu, fani chcą mieć w kolekcji. Nie chodzi tylko o koszulki, bo zespół ma ofercie również buty, bluzy kurtki, alkohol oraz perfumy! Teraz do obszernej oferty merchu, dołączono półki w kształcie logo zespołu. Niestety, ten ruch wywołał spore poruszenie wśród fanów zespołu. O co chodzi?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Rammstein udostępnili półki w kształcie swojego logo i fani mocno się oburzyli. O co chodzi?

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, no i tak jest tym razem. Półki w kształcie słynnego krzyża Rammstein, dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych i ich ceny to 620 oraz 720 Euro! Gdy fani zobaczyli ceny, mocno się oburzyli, bo patrząc obiektywnie, cena ponad 2000 tysiące złotych, to dość sporo, tym bardziej, że taką półkę można łatwo zrobić samemu. Zobaczcie, jak wyglądają półki od zespołu:

Rammstein nagrywają nową płytę. Kiedy premiera?

Ostatnio zespół opublikował kilka nagrań ze studia, czym pokazano, że nowy krążek powstaje. Nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać wydawnictwa. Ostatnim wydawnictwem zespołu, jest krążek 'Rammstein', który miał na okładce charakterystyczną zapałkę.