Rammstein - Herzeleid: zespół ujawnił co znajdzie się w reedycji ich debiutu

i

Autor: screen: https://youtu.be/50_CDtaoIVo Screen: https://youtu.be/50_CDtaoIVo

Rammstein - Herzeleid: zespół ujawnił co znajdzie się w reedycji ich debiutu

2020-11-10 8:59

Debiutancka płyta Rammstein otworzyła zespołowi drogi na ogromne sceny i zagraniczny rynek. Z okazji 25-lecia debiutu, grupa przygotowała wyjątkową reedycję. Co znajdziemy w środku?

Debiutancka płyta Rammstein obchodzi w 2020 roku 25 urodziny i wygląda na to, że zespół chce jak najbardziej przypomnieć o tym, jak wszystko się zaczęło. Z okazji jubileuszu, grupa przygotowała specjalną reedycję krążka, która zostanie wydana w specjalnych opcjach. Zespół pokazał, jak będzie wyglądać reedycja ''Herzeleid''.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Rammstein - Herzeleid - tak będzie wyglądała reedycja z okazji 25-lecia

Reedycja krążka została zaplanowana na 4 grudnia 2020, zespół postanowił pokazać, jak będzie prezentować się wnętrze wydawnictwa, które zostało także specjalnie zremasterowane. Zobaczcie, co znajdziecie we wnętrzu ''Herzeleid - XXV Anniversary Edition'':

Remasteringiem albumu zajął się Jacob Hellner, który pracował też przy innych dokonaniach grupy. W wywiadzie dla Teraz ROCKa, Hellner powiedział, na czym polegała praca nad remasterem debiutu Rammstein:

Jeśli coś działa, nie powinno się przy tym dłubać. Pracowałem z Svante Forsbäckem w Helsinkach przy remasteringu płyt Rammsteina na potrzeby boxu winylowego „XXI”, który ukazał się kilka lat temu. Powróciliśmy więc do niego zastanawiając się, co zrobić, żeby remaster brzmiał na 2020 rok, ale oddawał oryginalne brzmienie. Teraz brzmienie jest nieco potężniejsze, podkreśla dramatyzm muzyki. To największa różnica.

Warto podkreślić, że reedycja albumu ''Herzeleid'' będzie limitowana, jednak nie podano jeszcze ilości nakładu.