Quentin Tarantino opowiedział o swoim ostatnim filmie. Problem w tym, że nie wie o czym będzie

i

Autor: screen: https://youtu.be/6D79c4RKXyo

Quentin Tarantino opowiedział o swoim ostatnim filmie. Problem w tym, że nie wie o czym będzie

2021-06-29 11:13

Quentin Tarantino zapowiadał od lat, że jego kariera zakończy się na na 10. filmach i to będzie najlepszy moment, by zejść ze sceny niepokonanym i w szczytowej formie. Jaki będzie ostatni film reżysera? Czy wiadomo, o czym będzie opowiadał?

Quentin Tarantino ma od lat przemyślaną koncepcję swojej kariery, która ma zakończyć się na dziesięciu filmach, wyreżyserowanych przez niego. Nieubłaganie zbliża się ostatni film i pojawia się coraz więcej pytań na temat tego, co zobaczymy na ekranie? Quentin postanowił uchylić rąbka tajemnicy, zdradzając o czym myślał w tym kontekście.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Quentin Tarantino wypowiedział się na temat 10 filmu w swojej karierze

Tarantino nie wie, jaki będzie jego ostatni film, jednak w wywiadzie dla Billa Mahera, reżyser zdradził jak jego ostatni film nie będzie wyglądał. Okazuje się, że był plan na remake 'Wściekłych psów'. Jak powiedział reżyser:

Przez myśl mi przeszło, żeby na koniec zrobić remake 'Wściekłych psów', to mogłoby być ciekawe. Ale nie - nie zrobię tego, internecie. Ale chwilę się nad tym zastanawiałem.

Tarantino jest też konsekwentny w swoich wyborach i jak twierdzi, filmu numer 10 oznacza koniec kariery. Reżyser nie chce stać się karykaturą samego siebie i jak powiedział:

Znam historię filmu i wiem, że filmowcy nie stają się na stare lata lepsi. Don Siegel - gdyby skończył karierę w 1979 roku po "Ucieczce z Alcatraz". Co za finałowy film! Jaki mic drop. Ale ten postanowił się rozmienić na drobne kolejnymi dwoma produkcjami.

Jak podkreśla Quentin, po zakończeniu kariery reżysera, będzie chciał skupić się na pisaniu książek i być może sztuk teatralnych. Pamiętajmy też, że nie jest wykluczone, że Tarantino nie będzie pisał scenariuszy filmowych. 

Rafał Zawierucha grał u Tarantino. Co o nim wiesz?

Pytanie 1 z 10
Rafał Zawierucha uczył się w...