TED

i

Autor: Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

SERIALE

Pyskaty miś powraca! Serialowy "Ted" dostał pierwszą zapowiedź i datę premiery

2023-11-17 14:24

Wulgarny niedźwiadek znowu nieźle namiesza! Ten pluszak lubi strzelić sobie browarka, zapalić to i owo, a do tego ucieka od wszelkiego rodzaju obowiązków. Raczej wyznaje zasadę "nic nie muszę, ewentualnie mogę". Tym razem słynnego Teda zobaczymy nie w filmie, a serialu. Co więcej, dostaliśmy nawet pierwszą zapowiedź i datę premiery. Czego się spodziewać?

"Ted" to amerykańska komedia z 2012 roku, za którą stanął Seth MacFarlane - twórca "Family Guya". Film stał się wielkim hitem, który łącznie zarobił prawie 550 milionów dolarów. Przypomnijmy, że na zrobienie tej produkcji wydano ok. 50 milionów. Historia dziwnej przyjaźni między dorosłym facetem a ożywionym pluszakiem, który sprowadza głównego bohatera na złą drogę, przyjęła się świetnie. Czy podobnie będzie teraz?

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

O czym jest serial "Ted"?

Akcja serialu rozgrywa się przed wydarzeniami z pierwszej części filmu. To typowy prequel, za którym stanął nawet ten sam twórca! Seth MacFarlane odpowiada za reżyserię i produkcję każdego epizodu. Razem z Paulem Corriganem i Bradem Walshem jest też odpowiedzialny za scenariusz. W serialowej odsłonie cofniemy się do momentu, gdy sława tytułowego misia zdążyła już przeminąć. Na całe szczęścia ma jeszcze przyjaciela, nastolatka Johna Bennetta. To dość specyficzna relacja, bo z jednej strony Ted sprowadza go na złą ściezkę, a z drugiej zrobi wszystko, by mu pomóc. No, przynajmniej wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Ile odcinków liczy "Ted"? Obsada, data premiery i zwiastun

Serial "Ted" składa się łącznie z 10. odcinków. Na ekranie nowej produkcji Peacock pojawią się m.in. Max Burkholder, Scott Grimes i Giorgia Whigham. Ten pierwszy wcieli się w młodą wersję bohatera, którego w filmowej wersji zagrał Mark Wahlberg. Tytuł zadebiutuje 11 stycznia 2024 roku, a poniżej możecie już zapoznać się z oficjalnym zwiastunem. Będzie wielki hit, czy raczej wielka porażka?

Źródło: Pyskaty miś powraca! Serialowy "Ted" dostał pierwszą zapowiedź i datę premiery