Przyjaciele

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=v2xwq6hAhPA

'Przyjaciele' wracają na streaming! Gdzie będzie można obejrzeć kultowy serial?

2021-03-03 11:20

Serial 'Przyjaciele' cieszy się ogromną popularnością i mimo upływu wielu lat od zakończenia serii, fanów ciągle przybywa. Niedawno serial zniknął z Netflixa, jednak nie ma co się martwić, bo produkcja wraca na streaming! Na jakiej platformie znajdziemy serial?

Serial 'Przyjaciele' cieszy się gigantyczną popularnością i to mimo upływu wielu lat, od zakończenia serii. Produkcja ma ciągle nowych fanów, którzy chętnie oglądają każdy odcinek i smutną wiadomością była informacja o tym, że serial znika z streamingu. Na szczęście ogłoszono powrót przyjaciół na stream! Gdzie będzie można zobaczyć odcinki?

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Przyjaciele wracają na streaming! Gdzie można zobaczyć serial?

Z początkiem marca ogłoszono, że 'Przyjaciele' wracają na streaming! Kultowa seria będzie dostępna od 15 kwietnia na HBO Go, co jest sporą zmianą, ponieważ wcześniej serial dostępny był na Netflixie. Warto dodać, że platforma płaciła za licencję do serialu miliony dolarów. Jak widać, jest to opłacalne dla HBO, co raczej nie dziwi, patrząc na popularność serialu. Dodatkowo, HBO ma wyemitować specjalny odcinek przyjaciół, jednak nie wiadomo kiedy ruszą prace, które zatrzymała pandemia koronawirusa.

Sonda
Czy lubisz polskie filmy i seriale?