Netflix tworzy serial animowany w świecie Terminatora! Kiedy premiera?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=DHKxoARmjLU

Netflix tworzy serial animowany w świecie Terminatora! Kiedy premiera?

2021-03-01 10:42

Uniwersum Terminatora miało lepsze i gorsze chwilę i z pewnością ostatnie filmy nie należą do ulubionych produkcji fanów serii. Netflix postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wyprodukować serial animowany w słynnym świecie. Co wiemy o produkcji?

Uniwersum Terminatora miało lepsze i gorsze momenty i z pewnością ostatnie filmy jakie się pojawiały, można zaliczyć do tych złych momentów filmowego świata. Okazuje się, że marka nie jest martwa i są plany na jej rozwój, z tym, że nie w formie filmu fabularnego. Netflix ogłosił, że rozpoczynają się prace nad serialem animowanym, który ma zostać osadzony w świecie wojny ludzi z maszynami.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Terminator od Netflixa - co wiemy na temat produkcji?

Ogłoszono, że serial zostanie zrealizowany w formie anime, a pracować przy produkcji będzie studio, które znane jest z realizacji 'Ghost In The Shell', z kolei showrunnerem ma być scenarzysta najnowszego filmu o 'Batmanie'. Wszystko brzmi bardzo dobrze, jak przekazał John Derderian z Netflix:

Terminator to jedna z najbardziej kultowych historii science-fiction, jakie kiedykolwiek powstały, a z czasem stała się coraz bardziej istotna dla naszego świata. Nowy serial animowany będzie eksplorował ten wszechświat w sposób, w jak nigdy wcześniej tego nie robiono. Nie możemy się doczekać, aż fani zobaczą ten niesamowity nowy rozdział epickiej bitwy między maszynami i ludźmi.

Nie wiadomo, kiedy można się spodziewać premiery serialu, jednak przypuszczalnie prace mogą potrwać nawet dwa lata.

Te filmy są klasykami kina. Widzowie je uwielbiają! Czy wszystkie dostały Oscara? [QUIZ]

Pytanie 1 z 4
Czy ten film dostał Oscara za najlepszy obraz?