Polska bijatyka cieszy się niesamowitą popularnością na całym świecie. Tak wygląda 'Hellish Quart'

i

Autor: screen: https://youtu.be/TEwOmdnX50s

Polska bijatyka cieszy się sporą popularnością na świecie. Tak wygląda 'Hellish Quart' [WIDEO]

2021-03-01 10:05

Bijatyki na konsole, kojarzą się głównie z takimi tytułami jak 'Mortal Kombat' czy 'Tekken', jednak na naszym podwórku, wyrósł konkretny tytuł. Jest nim 'Hellish Quart', który podbija Steam.

Bijatyki na konsole, kojarzone są głównie z takimi tytułami jak 'Mortal Kombat' czy 'Tekken', które od wielu lat podbijają serca fanów gier. Jak się okazuje, na rynku pojawił się poważny konkurent, który jest osadzony w polskim klimacie i momentalnie wzbudził wiele zainteresowania wśród graczy. Jak zagrać w bijatykę, która przypomina sceny z 'Pana Wołodyjowskiego'?

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Hellish Quart - bijatyka w klimacie 'Pana Wołodyjowskiego', podbija Steam

Demówka 'Hellish Quart' trafiła na Steam jako gra we wczesnym dostępie i jej koszt to 60,99 zł. Gra to klimatyczna bijatyka, z tym, że jest połączeniem tradycyjnych gier w tym klimacie z symulatorem walki bronią białą. Co najciekawsze, akcja została umieszczona w XVII-wiecznej Europie, a dokładniej w czasach końcowej fazy istnienia unii polsko-litewskiej.

Twórcy cały czas dopracowują grę, by poprawić grywalność i animację postaci, jednak już teraz jest bardzo dobrze. Gra ma 96% pozytywnych opinii, a ocenę wystawiło ponad 1000 użytkowników. Gracze chwalą realizm gry, w której czasami wystarczy jeden celny cios, by powalić przeciwnika. 

Pełna wersja ma zawierać 12 grywalnych postaci oraz tryby Survival, Versus AI i Versus, a fabuła ma zostać napisana przez Jacka Komudę. Zobaczcie, jak wygląda rozgrywka w 'Hellish Quart':

Kiedy można się spodziewać pełnej wersji gry? Jak zapewniają twórcy, może to potrwać dwa lata. Jak widać, warto poczekać.

Sonda
Czy wirutalne rozgrywki sportowe to frajda dla kibiców?