Przez moje okno 2: premiera, fabuła, obsada. Kiedy film pojawi się na Netflix? (Data)

i

Autor: Netflix Przez moje okno 2: premiera, fabuła, obsada. Kiedy film pojawi się na Netflix? (Data)

Netflix

To romansidło Netfliksa podbiło serca widzek, a teraz wraca z kontynuacją. Kiedy premiera “Przez moje okno 2”?

2023-05-18 13:37

“Przez moje okno” to adaptacja książek Ariany Godoy, które rozkochały w sobie szereg nastolatek z całego świata. Całosć utrzymana jest w klimatach nastoletniego erotyka w stylu “After” i jemu podobnych. Pierwsza odsłona filmu została zmiażdżona przez krytyków, ale zyskała odpowiednią popularność, by doczekać się nie jednej, a dwóch kontynuacji. “Przez moje okno 2” zmierza teraz na Netfliksa, a do sieci trafił pierwszy zwiastun.

“Przez moje okno: Rozdzieleni”, bo taki tytuł nosi sequel romansidła z 2022 roku, już wkrótce zadebiutuje na Netfliksie. Co tym razem czeka głównych bohaterów i czy związek Raquel i Aresa przetrwa kolejną próbę?

“Przez moje okno: Rozdzieleni” – premiera filmu zbliża się wielkimi krokami. Co w nim zobaczymy?

Gdy Ares wyjeżdża na studia do Sztokholmu, utrzymywanie związku na odległość okazuje się dla niego i Raquel o wiele trudniejsze, niż się spodziewali. Gdy w końcu nadchodzi lato i spotykają się ponownie, okazuje się, że długi czas rozłąki oraz poznane w jego trakcie osoby nadszarpnęły ich — zdawałoby się — nierozerwalną więź.

W rolach głównych powrócą Clara Galle i Julio Peña, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Natalia Azahara, Guillermo Lasheras, Emilia Lazo i Eric Masip. Reżyseruje Marçal Forés na bazie scenariusza autorstwa Eduarda Soli. “Przez moje okno: Rozdzieleni” zadebiutuje już 23 czerwca, a na tym nasza przygoda z Raquel i Aresem się nie skończy, Netflix potwierdził bowiem powstanie trzeciej odsłony.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Źródło: To romansidło Netfliksa podbiło serca widzek, a teraz wraca z kontynuacją. Kiedy premiera “Przez moje okno 2”?