Przez brak polubień na Instagramie, 19-letnia influencerka odebrała sobie życie

2020-01-14 16:14
Ilustracja do artykułu
Autor: freeimages.com/eric gross

Social media potrafią czasami pomóc w dotarciu do ogromnej liczby osób, by przyczynić się do dobrego wyniku zbiórki na szczytny cel. Niestety, czasami moc serwisów społecznościowych może obrócić się przeciwko jego użytkownikom.

Social media wiele razy pokazały, że mają ogromną moc, co też przyniosło wiele dobrego i to często w ratowaniu czyjegoś zdrowia lub życia. Niestety, czasami moc serwisów społecznościowych może odbijać się negatywnie na użytkownikach.


JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIEPrzez brak polubień na Instagramie, 19-letnia insfluencerka odebrała sobie życie

19-letnia Brytyjka, uzależniona od Instagrama, popełniła samobójstwo przez to, że nie dostała wystarczającej liczby 'polubień' pod swoimi zdjęciami.

Chloe Davidson, została znaleziona martwa w domu rodzinnym w Lanchester w hrabstwie Durham, 20 grudnia.

Jak powiedziała starsza siostra zmarłej dziewczyny:

Chloe zawsze myślała, że ​​nie jest wystarczająco dobra, chyba że dostaje mnóstwo sympatii i komentarzy, wtedy bywało z nią lepiej.


Według doniesień nastolatka powiesiła się w sypialni chwilę po tym, jak wrzuciła post na swoje social media. Profil dziewczyny zniknął z sieci praktycznie natychmiast.

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]