POWERWOLF – nowy singiel i video do utworu 'Dancing With The Dead' już w sieci

i

Autor: screen: https://youtu.be/Xp_rlSmt2P0

POWERWOLF – nowy singiel i video do utworu 'Dancing With The Dead' już w sieci

2021-06-24 14:12

Wilki wracają w swoim najbardziej dzikim wcieleniu!

2021 rok upływa pod znakiem wilków: wraz z zapowiedzią nowego studyjnego albumu “Call Of The Wild”, arcykapłani heavy metalu z Powerwolf raz jeszcze zwrócili na siebie uwagę krytyków oraz fanów i kontynuują pasmo sukcesów, co potwierdza też pierwszy singiel z nadchodzącej płyty, "Beast of Gévaudan"

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Drugi singiel z nadchodzącego albumu, zatytułowany „Dancing With The Dead”, po raz kolejny podkreśla niezwykłą umiejętność POWERWOLF do tworzenia czystego, krwawego heavy metalu z melodiami, które na zawsze pozostaną w Twojej głowie. Czterominutowy, przebojowy utwór po prostu jest skazany na sukces i od razu zachwyci nie tylko wiernych fanów, ale przyczyni się też do zdobycia i nowej rzeszy zwolenników zespołu.

Kompozycji, która zachwyca porywającym wokalem Attili i poraża gitarowymi riffami, towarzyszy kinowy teledysk, który przenosi odbiorcę w przeszłość i po raz kolejny pokazuje wizualną siłę POWERWOLF! Teledysk jest krótkometrażowym filmem kinowym i przedstawia dziki taniec ze zmarłymi.

Płyta ta stworzona została po raz kolejny we współpracy z uznanymi producentami: Jensem Bogrenem i Joostem van der Broek, będzie to nowy rozdział w historii Powerwolf, a ukaże się już 16 lipca, 2021. Ósmy studyjny album Powerwolf będzie dobrze służył starym, jak i nowym fanom kapeli, dobrze znane, charakterystyczne dla zespołu elementy brzmienia zaskakiwać i zachwycać będą na każdym etapie tej szalonej podróży w 11 odsłonach.

Matthew Greywolf o “Call Of The Wild”:

Z albumem tym otwieramy nowy, ekscytujący rozdział w historii POWERWOLF. Płyta niewątpliwe brzmi jak Powerwolf, ale mamy też tutaj o wiele więcej elementów: poza zapuszczeniem się na nowe terytorium jakim jest np. instrumentacja celtycka w "Blood for Blood (Faoladh)" albo ballada "Alive or Undead", podnieśliśmy wszystkie nasza charakterystyczne cechy brzmienia na nowy poziom. Do tej pory nigdy nie brzmieliśmy tak potężnie i dziko – w najprawdziwszym tych słów znaczeniu. Nie możemy już się doczekać, aby wreszcie pokazać wam wszystkim naszą nową bestię!