Pornhub otwiera sekcję dla młodzieży!

2017-02-06 23:34
Pornhub otwiera sekcje dla młodzieży!
Autor: Screen z filmu/ fot. https://www.youtube.com/channel/UCYsYJ6od6t1lWnQg-A0n6Yw

Pornhub to przez jednych uwielbiany, przez innych znienawidzony portal prezentujący treści erotyczne. Od teraz popularna marka zajmie się edukacją młodzieży i to nie jest żart!

Pornhub to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych portali erotycznych na świecie. Przez jednych strona jest uważana za siedlisko zła, inni doceniają portal, choćby za ich marketing, który faktycznie wybija się na tle innych, tego typu stron.


GOŁE BABY: seksowny bodypainting nagich surferek [18+]

Twórcy Pornhuba zdają sobie również sprawę z tego, że ich stronę odwiedza bardzo dużo młodych ludzi, którzy swoją edukacje seksualną rozpoczynają właśnie od pornografii. Wychodząc na przeciw młodym użytkownikom, serwis otworzył podstronę Pornhub Sexual Health Center, na której pojawiać się będą treści dotyczące chorób przenoszonych drogą płciową, bezpieczeństwa, a nawet związków. Stronę prowadzić mają zawodowcy w dziedzinie edukacji seksualnej, którzy pracować będą pod kierownictwem dr Laurie Betito.
Z pewnością cel jest szlachetny, jednak warto zauważyć, że to również kolejne, świetne zagranie marketingowe serwisu. Jednak, jeśli młodzi ludzie trafią na podstronę Pornhuba i czegoś pożytecznego się dowiedzą, to tylko z korzyścią dla nich!


Pikantna aplikacja dla panów - jak uszczęśliwić kobietę? [VIDEO, +18]


Pornhub to dla Was za dużo? Najpiękniejsze gwiazdy w odważnych ujęciach bez łamania żadnych zasad obejrzycie w filmach na eskaGO! BARDZO ciekawe sceny można znaleźć chociażby w produkcji Lie to me:


Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>


Nasi Partnerzy polecają