Polacy stworzą nowe 'Silent Hill'? Są pierwsze doniesienia o współpracy z Konami

i

Autor: screen: https://youtu.be/JIAUrhTkzMQ

Polacy stworzą nowe 'Silent Hill'? Są pierwsze doniesienia o współpracy z Konami

2021-07-01 13:14

Na nowe 'Silent Hill' czekają fani na całym świecie i jak się okazuje, nowa odsłona może powstać przy udziale Polaków! Mówi się, że przy nowej odsłonie może pracować polskie studio!

To, że Polacy są na rynku gier bardzo cenieni, wiadomo nie od dzisiaj, jednak każdy sukces cieszy i warto o nim mówić. Studio Bloober Team, które ma na swoim koncie takie tytuły jak: 'The Medium', 'Blair Witch' i 'Observer' może niedługo stać się jeszcze bardziej rozpoznawalne i cenione. Wszystko dzięki współpracy przy nowej odsłonie gry 'Silent Hill'!

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Polskie studio będzie pracowało przy 'Silent Hill'? Wiele na to wskazuje

Przedstawiciele studia Bloober Team oficjalnie ogłosili, że zaczynają współpracę z japońską firmą Konami. To ogromne osiągnięcie, jednak nie wiadomo przy jakim tytule mieliby pracować Polacy. Jak poinformowano:

Współpraca skupi się wokół prac nad nowym contentem, oraz wymiany doświadczenia know-how.

Czemu miałaby to być praca przy 'Silent Hill'? Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Konami miałoby przekazać markę zewnętrznym deweloperom. Czy faktycznie Polacy będą brali przy tym udział? Trudno powiedzieć, tym bardziej, że zapowiadano nowości ze świata 'Silent Hill' w lato 2021. Zobaczymy, co wyjdzie z zapowiedzi i współpracy Polaków z Konami.

Sonda
Czy grasz w gry komputerowe?