Piotr Połać łączy siły z Sir Michem i Zibexem w nowym singlu. Takiego oblicza wokalisty Braci Figo Fagot nie znaliście

i

Autor: Materiały prasowe

Piotr Połać łączy siły z Sir Michem i Zibexem w nowym singlu. Takiego oblicza wokalisty Braci Figo Fagot nie znaliście

2021-09-23 14:27

Piotr Połać, znany z zespołów Bracia Figo Fagot, PROND, Darmozjady!oraz Proces, kolejny raz łączy siły z Sir Michem - tym razem jako FIGO’86. Artyści prezentują singiel 'Kim jesteś?', w którym gościnnie pojawił się Zibex. Utwór zapowiada wyjątkowy projekt, który osadzony będzie w mrocznym klimacie, z brzmieniem z lat 80-tych.

Piotr Połać zyskał ogromną rozpoznawalność, współtworząc zespół Bracia Figo Fagot, który na stałe wpisał się w świadomość słuchaczy. Wokalista ma także na swoim koncie płyty z zespołami PROND i Proces oraz album 'Czwarty rozbiór Polski' z grupą Darmozjady!, przy którym także pracował Sir Mich. Lata znajomości artystów, przerodziły się we wspólny projekt, którego pierwszą zapowiedzią jest singiel 'Kim jesteś?', z gościnnym udziałem Zibexa. Jeżeli spodziewacie się lekkiego klimatu, to musicie wiedzieć, że jest to coś zupełnie innego, niż poprzednie dokonania Piotra i Sir Micha. A to dopiero początek.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

jak mówi FIGO’86:

Projekt z Sir Michem chodził nam po głowie od kilku lat. Chcemy zrobić coś innego, czego do tej pory nie mieliśmy okazji zrealizować w ramach naszych dotychczasowych projektów muzycznych.

Po zobaczeniu klipu do utworu 'Kim jesteś?', wszystko staje się jasne. Zobaczcie, w jaką stronę zmierza wspólny projekt FIGO’86 i Sir Micha.

Teledysk zrealizowała ekipa Wild Films Studio, która zadbała o utrzymanie mrocznego klimatu, który balansuje na granicy jawy, snu i koszmarnych wizji.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny