Piosenka z Gumisiów - nie uwierzycie, kto ją wykonywał! [VIDEO]

2019-02-19 23:11
Piosenka z Gumisiów - nie uwierzycie, kto ją wykonywał! [VIDEO]
Autor: Piosenka z Gumisiów - nie uwierzycie, kto ją wykonywał! [VIDEO]/screen: youtube.com/watch?v=d82gq8wnWvA

Gumisie to kultowa kreskówka, która leciała jako dobranocka w TVP. Zastanawialiście się kiedyś, kto wykonywał kultową piosenkę w hicie waszego dzieciństwa? Okazuje się, że odpowiedź jest wyjątkowo zaskakująca.

Gumisie były obecne w dzieciństwie wielu osób, które oglądały dobranockę na TVP. Wesołe przygody odważnych misiów, które piły sok z gumijagód stały się absolutnie kultowe i spokojnie można powiedzieć, że wiele osób wychowało się na tych historiach, a przede wszystkim na piosence, która rozpoczynała serial.

Slash nagrał teledysk będąc w Polsce! Zobacz wyjątkowe VIDEO

Piosenka z Gumisiów - nie uwierzycie, kto ją wykonywał! [VIDEO]

Słowa 'Gumiś to fajny miś' zapadały w pamięć bardzo mocno i wiele osób do dziś podśpiewuje ten wesoły numer. Nic dziwnego, wykonawcą piosenki z Gumisiów jest legendarny Andrzej Zaucha! Dokładnie, najczarniejszy z polskich głosów wykonał ten numer na potrzeby kultowej bajki. Często powtarzanym błędem jest to, że numer wykonuje Zbigniew Wodecki. Posłuchajcie sami:


Warto przypomnieć również, że Andrzej Zaucha zaśpiewał również piosenkę do programu 'Przybysze z Matplanety'. O tym też nie każdy pamięta.


Metallica zarobiła na trasie WorldWired Tour gigantyczne pieniądze. Ujawniono kwotę

Niedawno Andrzej Zaucha został przypomniany młodszemu pokoleniu poprzez płytę rapera Sokoła. Sampel z piosenki wokalisty pojawił się w utworze 'Pomyłka':