Bridgertonowie: Phoebe Dynevor ogląda serial z dziadkami i młodszym bratem. "Niezręcznie"

2021-01-19 16:02

Serial Bridgertonowie cieszy się ogromną popularnością. Grająca w nim główną rolę Phoebe Dynevor z miejsca stała się gwiazdą! Nie jest tajemnicą, że rola Daphne Bridgerton wymagała od niej sporo wysiłku psychicznego, ze względu na erotyczne ceny. A tych w produkcji nie brakuje. Teraz gdy Phoebe Dynevor ogląda produkcję z rodziną, czuje się... niezręcznie.

Serial Bridgertonowie z miejsca stał się hitem. Wspaniałe kostiumy, intryga i romanse sprawiły, że widzowie pokochali historię rodziny Bridgerton. Wcielająca się w rolę Daphne Phoebe Dynevor zyskała ogromną popularność.

Bridgertonowie to pierwsza produkcja w jej karierze, która jest takim hitem. Nic dziwnego, że chce oglądać ją ze wszystkimi najbliższymi. jednak przez dużą ilość erotycznych scen jest to niezręczne!

ESKA XD #014

Phoebe Dynevor o oglądaniu Bridgertonów z rodziną

Sceny seksu w serialu Bridgertonowie są bardzo pikantne! Jest ich dużo i wyglądają realistycznie. To wymagało od aktorów sporo pracy. Phoebe Dynevor jest przekonana, że rodzice doceniają jej starania.

Cieszę się, że mama i tata to widzą, ponieważ znają branżę i wiedzą, jak ciężko pracowałam i jak wiele znaczyło dla mnie otrzymanie tej roli

Powiedziała w rozmowie z The Guardian.

Inaczej sprawa wygląda, jeśli chodzi o oglądanie Bridgertonów z dziadkami i młodszym bratem!

Ale nie moi dziadkowie.... I mój młodszy brat… cóż, to niezręczne.

Zdradziła Phoebe Dynevor.

Aktorka opowiedziała też więcej o tym, jak kręcono sceny seksu w serialu Bridgertonowie.

Dosłownie wiedziałam dokładnie, w którym momencie i gdzie facet położy rękę. I mieliśmy rekwizyty, takie jak maty, które wchodziły między nas. W pewnym sensie była to bardziej skomplikowana choreografia niż nasze układy taneczne, więc tak naprawdę nigdy nie czułam się obnażona.

Mówiła Phoebe Dynevor.

Wygląda na to, że oglądanie scen seksu z rodziną to większe wyzwanie, niż ich kręcenie!

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?
Źródło: Bridgertonowie: Phoebe Dynevor ogląda serial z dziadkami i młodszym bratem. "Niezręcznie"